Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Éppen "járok" egy fiúval, és...

Éppen "járok" egy fiúval, és szeretnék neki adni valami ajándékot. Itt most valami különlegesebbre gondoltam? (lent)

Figyelt kérdés

max 2000 ft értékben gondolkodtam.

szereti a focit,önvédelmi edzésre jár.

13 éves.:)


2010. dec. 21. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Süss neki minitortát, amit focilabdásra mázazol:) Ez nagyon kedves ötlet, egy bmx-es haverunknak mi is sütünk egy ilyen bicókerékkel:D

13l

2010. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia. Nézd mi nem ismerjük. Neked kell tudni minek örülne. Valami olyan kell ami a közös élményekre emlékezteti. (Pl. ha malackámnak szólítod akkor vegyél neki plüss malacot.)

Személytelen ajándékok a tusfürdő, meg a bolti készletek, de neked valami személyeset kell adnod. Valmit amiről mindig Te jutsz eszébe.

Ha én leírom hogy 16 éves lány vagyok, szeretem az űrlényeket, meg a vizilovakat, mit veszel nekem karácsonyra? Érted miért nem tudunk válaszolni?

Remélem azért tudtam segíteni. És bocsi hogy kifakadtam..

=)

2010. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

utolsó:

köszi a választ,és tudom,sőt unom is már ezeket a kérdéseket,és megértem hogy mi a baj.:D

2010. dec. 22. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Nem szeretem az űrlényeket sem a vizilovakat :D
2010. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
keress neki egy nagyonolcsó K..vát
2010. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!