Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animéket ajánlotok?

Milyen animéket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hát eléggé kezdő vagyok, eddig láttam narutot, fullmetal alchemist brotherhood-ot, HOTD-et, Bleach-t és most kezdtem el nézni a Sword Art Online-t. Annyi "feltételem" van, hogy ne hentai vagy nyálas, romantikus legyen :)

15/F



2013. jún. 18. 17:52
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:

én mondjuk gépen utálok olvasni mert kiég egy idő után a szemem :D

pedig ips led monitoron elvileg nem kéne, hogy kiégjen , de nekem a szemem nem bírja :D

2013. jún. 23. 13:52
 52/55 A kérdező kommentje:

na végignéztem mirai nikki-t :D

9/10 szerintem

de a kedvencem belőle érdekes módon nem föszereplő (Uryuu Minene lett a kedvencem xD)

2013. jún. 23. 14:49
 53/55 A kérdező kommentje:

írhattok akkor olyat is ami romantikus, csak ne túlzottan legyen az :D

szerintetek lesz deadman wonderland 2. évad? emrt így olyan mintha félbehagyták volna -.-"

2013. jún. 26. 11:33
 54/55 anonim ***** válasza:
A mangája az utolsó arcot rúgja , ha véget ér valszeg fog kapni , viszont szerintem egy teljes remake kellene neki mert nagyon rossz adaptáció lett .
2013. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:

hát jah nekem se tetszett annyira

de azért jó lenne ha legalább befejezték volna

2013. jún. 26. 12:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!