Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animéket ajánlotok?

Milyen animéket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hát eléggé kezdő vagyok, eddig láttam narutot, fullmetal alchemist brotherhood-ot, HOTD-et, Bleach-t és most kezdtem el nézni a Sword Art Online-t. Annyi "feltételem" van, hogy ne hentai vagy nyálas, romantikus legyen :)

15/F



2013. jún. 18. 17:52
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
vagy mangát is ajánlhattok
2013. jún. 18. 18:40
 2/55 anonim ***** válasza:

Hát a sao pont egy nyálas romantikus szappanopera amit minden tekintetben elbasztak , szóval ha nem szereted az ilyeneket jó szenvedést hozz.



Bleach és Naruto gagyi sablon szintjét magasról veri pl a One Piece vagy a Hunter x Hunter (2011)


Befejezettek közül az FMA (és FMAB) , Claymore , Soul Eater , Gintama amik kevésbbés sablonosak ezeket érdemes elkezdeni a műfajból . Death Note esetleg , ez thriller krimi (bár Code Geass szvsz jobb nála).


Amúgy seinenből tudnák ajánlani , de azt nem biztos 15 évesen értenéd . De ha jöhet szívesen ajánlok olyat is.

2013. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

hát a sao-nak az legelső részét néztem meg, az tetszett, de akkor lehet nem nézem meg :D

ami a feltételemnek megfelel az jöhet

2013. jún. 18. 19:29
 4/55 anonim ***** válasza:
Első 2része még jóvolt , aztán jön a hullámvasút aminek nem építették meg az alját . Olyan logikai falilok vannak benne hogy nevetséges . Hát ha nem szereted a romantikus dolgokat ne nézd meg , mert átmegy papás mamás szappanoperába.
2013. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

hmm... most végeztem az ötödik részével, nekem igazándiból tetszik, szerintem nem túlzottan romantikus, szappanoperás, nekem pont olyan hogy még tetszik :D

Változás: akkor lehet egy pöppet romantikus anime is amit jónak találtok

én olyan 9 pontot adnék erre a 10-ből ha lehet pontozni :)

2013. jún. 19. 12:53
 6/55 anonim ***** válasza:
Átfog menni .. nem rögtön az elején .. asszema 9.rész körül , a második fele meg konkrétan 0pontot sem ér olyan gyenge lett . A végén én 2/10et adtam neki (alap story miatt nem lett 1es)
2013. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

áh mind1 ha már elkezdtem akkor be is fejezem, majd kiderül :)

Mirai Nikki, Claymore és Elfen Lied vélemények?

2013. jún. 19. 12:58
 8/55 anonim ***** válasza:

Mind 3 egy jobb féle anime .


Az Elfen Lied mangája nagyon jó , sajnos az anime csak a manga felét dolgozza fel de így is bőven nézhető .


A Claymore szvsz a legjobb befejezett shounen fight , tele van normális harcal , vérrel , kegyetlenséggel és baromi jó storyja van , sajnos viszont ezt is félbe hagyták a mangája még ennek bőven fut . (remélem pár éven bellül kapunk belőle új sorozatot , vagy legalább egy OVA-t)


Mirai Nikki , egy túlélőjáték , van benne romantika , viszont full másodlagos az egész . Normális túlélőjáték (nem szapppanopera mitn a sao..) , az egyik főszereplő egy pszihopata állat (Yuno) , a másik meg egy teljesen átlagos fiú (aki a történtektől az elején kissé beszari lesz.) Van a végén egy nagyon jó csavar .

2013. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 Betty-Detty ***** válasza:

Nézd meg az Inuyasha-t vagy az Another-t (mert ez rövidebb XD), nekem tetszettek, igaz 2 teljesen különböző anime, de egész jók! :D

14/L

2013. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 Betty-Detty ***** válasza:
és még csak annyit, hogy a SAO nem is olyan nyálas, romantikus, egy kicsit az , de azért ne túlozzatok... :)
2013. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!