Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animéket ajánlotok?

Milyen animéket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hát eléggé kezdő vagyok, eddig láttam narutot, fullmetal alchemist brotherhood-ot, HOTD-et, Bleach-t és most kezdtem el nézni a Sword Art Online-t. Annyi "feltételem" van, hogy ne hentai vagy nyálas, romantikus legyen :)

15/F



2013. jún. 18. 17:52
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
nana! legjobb anime ajánlom mindenkinek,bár romantikus de szerintem attól még tetszene én se szerettem semmi ilyen nyálas animét/filmet/sorozatot amikor elkezdtem nézni de ettől oda meg vissza voltam/vagyok:D
2013. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
naruto shippuuden-t láttad már? ha nem nézd meg
2013. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
15évesen azért már kezd kinőni a naruto shippuuden szintből..
2013. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:

Az SAO nagyon jól indult csak marhára elrontották a végét, és olyan kapos lett az egész sztori, úgy ahogy van, hogy tényleg mesteri fokozaton lett elrontva.

Amit ajánlok:


- Shingeki no Kyojin

Nem rég indult, jelenleg is futó anime és manga. Tényleg elképesztően jó, nem írom le a sztoriját, mert hosszú lenne, olvass utána pl.: anime addict-on, vagy nézd meg az 1. részt és ha tetszik, folytasd :)


- Devil Survivor 2 The Animation

Szintén egy mestermű, ez is mostanában indult, de mivel (ha jól tudom) a Devil Survivor 2 című játékból készítették el az animét (ezért van a végén a The Animation, gondolom :))


- Suisei no Gargantia

Szintén mostanában indult (talán 2012) remekmű, egy nagyon minimális romantikának tűnő dolog is van az animében de eléggé csekélyke, ha nem akarod, észre sem veszed. Amúgy sem a romantikán van a hangsúly, de ha belenézel, te is rájössz, szóval ha csak ez akar eltántorítani ettől az animétől, akkor ne tedd! Annyira romantika bőőőőven nincsen benne, mint mondjjuk az SAO-ban


- Hakkenden Touhou Hakken Ibun

Ez is jó, kicsit komikusabb, de megvan a maga varázsa :) Romantika nincs benne (ha már egyszer ilyet kértél, hogy ne legyen benne, akkor megkapod :D)


Mindegyiket meg tudod nézni magyar felirattal az indevideón például, vagy az animeaddict-on utánuk olvashatsz

Remélem tudtam segíteni :)

2013. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:

Gargantia szezonális :d



A Shingeki-ben meg alig történt valami , kb 2 mondatban le lehetne írni 10 részt xd

2013. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
Ha olyna felszínesen szeretnéd leírni a sztoriját, akkor leírható tényleg 2 mondatban, csak éppenséggel nem ezt akarom, hiszen tényleg jó anime (és manga) bárki bármit mond :)
2013. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :D

nekem speciel tetszik a sao eddig (eddig 12 rész), igaz van tényleg benne romantika, de számomra az a mennyiség még elviselhető, ezáltal biztos hogy megnézem a Suisei no Gargantia-t :)

2013. jún. 20. 21:20
 28/55 anonim ***** válasza:
Nézzed még , már csak 2 rész és jön az epic csalódás xd
2013. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
Végülis neked lehet tetszeni fog az SAO-nak a vége is, az elején én is körülrajongtam, aztán jött a csalódás, de nézzed, hátha neked tetszeni fog :)
2013. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 vivvii válasza:
Zombie-Loan,Ao no Exorcist,Mirai Nikki, Ghost hunt,07-Ghost,Code Breaker,Full Metal Panic,Jigoku Shoujo(Pokoli lány),K,Pandora Hearts,No.6,Soul Eater,Vampire Knight,Gakuen Mokushiroku: Highschool of the Dead,KuroshitsujiShinrei Tantei Yakumo :)
2013. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!