Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondnani olyan animéket...

Tudtok mondnani olyan animéket? További lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)) tudok mondani olyan animéket, amik olyanok,hogy például:

van egy lány, aki beleszeret valamilyen sztárba, és az az elején vagy nem viszonozz az érzelmeit, vagy nagyon nyomulós...a lényeg hogy olyan legyen amit említettem :))

ilyen kategóriába sorolható(szerintem) a NaNa is :))

Előre köszönöm a válaszokat :))!!!


2013. jún. 18. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Love.com hasonló! :)
2013. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán a Skip Beat.
2013. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
FullMoon
2013. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Uta no Prince-sama: Maji Love 1000%/2000%

bár itt fiúhárem van, de azért egy próbát megér:)

2013. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Betty-Detty ***** válasza:
Kilari
2013. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ! :))

A Kilarit, és a Love.Com-ot láttam már :)), de azért köszönöm :))

A többi elég érdekesen hangzik, tehát megnézem :))

De azthiszem az uta no prince sama...azt hiszem, sőt....natehát azt hiszem, hogy már láttam :))

De a fiú hárem a legkisseb gond :)) az ne legyen, hogy több lány van a történetben :/:))

És mégegyszer köszönöm a válaszokat ::))

De még várok válaszokat :DD

2013. jún. 19. 15:08
 7/9 anonim ***** válasza:
lovely complex
2013. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát külön sztárosat nem tudok mondani, de pl van a Kaichou wa maid-sama, amiben pl a pasi elég nyomulós :D
2013. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 vivvii válasza:

Itazura na Kiss-ebben nem egy rendes sztár szerepel, hanem úgymond az 'iskola sztárja', de ezen kívül mindennek megfelel, amit írtál.Nagyon jó, szerintem tetszeni fog neked:)Egyébként drámát is csináltak belőle, a története szinte ugyanaz. (Playful kiss)

Sekai-ichi Hatsukoi-nemtudom, mennyire vagy nyitott a yaoi-k felé, általában az emberek undorodnak tőlük, én is ilyen voltam, de adtam egy esélyt ennek az animének, és hát nem bántam meg, az egyik kedvenc animém. Ez eltér attól, amit írtál, de nagyon szép története van, vicces , és szerintem egyáltalán nem durva.Adj neki egy esélyt! :)

Skip Beat-a története naqyon jó, és megfelel a feltételeidnek is :)Ebből is van dráma (Extravagant Challenge) ,érdemes azt is megnézni.

2013. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!