Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animéket ajánlotok?

Milyen animéket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hát eléggé kezdő vagyok, eddig láttam narutot, fullmetal alchemist brotherhood-ot, HOTD-et, Bleach-t és most kezdtem el nézni a Sword Art Online-t. Annyi "feltételem" van, hogy ne hentai vagy nyálas, romantikus legyen :)

15/F



2013. jún. 18. 17:52
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
akár 8 milliárd részes is lehet, csak az egy kicsit sokáig tart megnézni :)
2013. jún. 19. 14:38
 12/55 A kérdező kommentje:
hát az 5. részik sztem nem nyálas :D
2013. jún. 19. 14:39
 13/55 anonim ***** válasza:
Nyugi jönni fog a végnélküli hullámvasút.
2013. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
túl sok nagy képűs animés akik gyűlölik a saot. Szerintem nézd végig. Már bocs de ez az igazság.
2013. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:

"túl sok nagy képűs animés akik gyűlölik a saot. Szerintem nézd végig. Már bocs de ez az igazság."


Mondja az aki a naruto-t meg a shounen gagyikat istenítti és egy komolyabb hangvételű dolgot nem látott . Már bocs de ez az igazság ...

2013. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
És ezt nem azért mondom .. azt nézel amit akarzs engem nem érdekel . De a SAO egy komolyabb seinennek indult és MINDEN téren hatalmas bukás lett . A "nagy" naruto meg shounen fanoknak tetszett a végtelenig lebutított története.
2013. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
Narutót én nem istentitettem csak az első 200 nem volt olyan rossz mint aminek látszik. Bleachet meg végkép nem istenítem. Félre olvasol valamit.
2013. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:

Én olvasok valamit félre ?


Bleach-t egy szóval nem említettem .. gratulálni tudok csak újra ..


Azt hogy meg miért volta olyan jó a sao , fél év után sem tudja megválaszolni egyik fan sem . Mindenki megy a hype után eszetlenül , most ez a "menő" tiszta szégyen . Ugyan ez van a Shingeki no Kyoujinnal jelenleg , agyon van hypolva közbe egész kezd elmenni már egy rossz irányba..

2013. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:

Volt egy hasonló beszólás felém azért írtam bleachet bocs ha nem te voltál.


Az ilyeneket inkább privátba maradjunk témánál. :)

anime listát szívesen fogadok mit kéne néznem.

2013. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
no offense, srácok :D
2013. jún. 19. 17:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!