Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed Animéről? És...

Mi a véleményed Animéről? És menyire szereted?

Figyelt kérdés
Tőlem sokan kérdezik mért nézek mesét

2013. máj. 25. 14:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Boku wa Tomodachi ga Sukunai! szerintem jó, bár ez ilyen ecchi-vígjáték-slice of life :)
2013. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
150+ befejezett animénél járok és nem bántam meg ,hogy elkezdtem őket nézni :) Persze ne úgy képzeljetek el ,hogy élettelenül ,otthon nézem az animéket a nap 24h-ban :D Ez nekem egy kikapcsolódás:) Igaz nem nagyon szoktam ezt villogtatni ,mert hát nem abban a közösségben vagyok... Főleg ,hogy férfi létemre szeretem a romantikus műveket és igazából ez az ami egy kicsit lerobólná a tekintélyemet :S :D Ja és az anime nem mese :)
2013. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

:) Ha én nem vagyok suliba

A kór egész nap nézem én nagyon szeretem

És rajzolom is őket

2013. máj. 28. 13:32
 34/38 anonim ***** válasza:
Azért néha-néha belenézhetnél a nyelvtankönyvedbe is és ezt nem kötözködésből írom.
2013. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Maximum fanartot rajzolsz .

Amúgy Akkor és nem "a kór".

2013. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
:) Jó majd belenézek
2013. máj. 28. 15:32
 37/38 misihun válasza:
semmivel sem roszabb mit az amerikai mocsok amit meg akarnak velünk ettetni
2015. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Szia! Igaz a kérdés régen lett feltéve, de ha valaki idetéved, leírom a véleményem! ^^ Kettő-három éve keztem el animéket nézni, és nagy rabja lettem. Ami miatt ajánlom mindenkinek az az miatt van mert hatalmas skálán mozognak az animék. Vannak kisebbeknek valók, de még a felnötteknek is vannak megfelelő animációk. Az egyedi stílusa, a nagy szemek, kis szájak is megfogtak mikor elkeztem nézni őket. Akármien fajtájú sorozatot szeretsz, azt meg tudod találni animében is: rengeteg romantikus, kaland, vígjáték, horror, scifi és még sorolhatnám mennyi fajta anime létezik. Az internetbe csak a kúlcsszavakat kell beütnöd. Az animék hatalmas százaléka nincs leszinkronizálva, manapság már nem is szinkronizálnak le animéket, így a tévében sem nagyon mennek animék, feliratosan tudod megtekinteni az interneten. De ezt is meglehet szokni. Leginkább ezek miatt ajánlom mindenkinek az animét. ^^ Köszönöm ha elolvastad a véleményem!


13/L

2020. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!