Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed Animéről? És...

Mi a véleményed Animéről? És menyire szereted?

Figyelt kérdés
Tőlem sokan kérdezik mért nézek mesét

2013. máj. 25. 14:01
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Persze , holnap jön a 698.része.
2013. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:
Hé, te egy kissé előrehaladtál 102. résznyit. Még csak az 597. rész fog csak kijönni.
2013. máj. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Hany részes ?
2013. máj. 26. 08:08
 14/38 anonim válasza:
Melyik a One Piece? Mert eddig 596 rész van meg, és ma jön ki az 597. rész. De még nem tudni összesen hány részes lesz. Én akár még az 1000. részt is megtippelném hogy lesz.
2013. máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Van olyan anime, ami mese. Van olyan ami nem mese. Ez attól függ ,hogy melyik korosztálynak szánják.

Szerintem próbálj meg mást is a shounen fightokon kívül. Az elején én kb csak azokat néztem, aztán elkezdtem más műfajokat is és rájöttem ,hogy ott vannak ezeknél 100x jobbak.

2013. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
Oké, mivel már vagy 150 animét láttam, elég sok műfajt ismerek. Mivel egy fiatal lány vagyok, nem utálom a romantikus meg más műfajú animéket se, de nekem a One Piece-t és a Fairy Tail-t nem múlta eddig felül semmi. És attól hogy lány vagyok, még nem vagyok valami romantika rajongó, sőt néha mondhatni utálom őket. Engem sokkal jobban érdekelnek a harcok, esetleg a horror, mint a Blood+, mint egy kis nyálas történet.
2013. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Hát én is így vagyok a romantika nem nagyon jön be de azért meg nézem

harc és amiben van horror azok a kedvenceim :)

2013. máj. 26. 11:48
 18/38 anonim ***** válasza:

Én nem bánom őket, kb 3 éve kezdtem el nézni, bár mára már befejezni kívánom.

Sokat láttam, és sok nagyon gyorsan a kedvencemmé vált. Sok volt amit megutáltam, és volt ami egyszerűen csak elvesztette az érdeklődésemet.

Néha még anyukám is nézett velem 1-2 sorozatot, amik tetszettek neki. Sokszor az animék több érzelmet adnak át mint bármelyik sorozat vagy film. Könnyebben lehet azonosulni a karakterekkel, sok animében rengeteg bátorító és tanító jellegű eseményt lehet találni.

Itt Mo-n az a baj, hogy nem jönnek be azok, amik tényleg jók, csak azok, amik előtte már megjárták Amerikát,Ny-Eu-t. Kár érte, de végül is feliratosan még talán jobb is.

Amúgy meg, azért tudok véleményt alkotni, mert ezalatt a 3 év alatt jócskán láttam egy csomó animét. :3 Ha gondolod, odaadhatom a MAL-om, valószínű, úgyse fog már nagyon bővülni. Esetleg 1-2 érdekesebbel. A legtöbbet pontoztam is, így az én szememmel tudsz válogatni belőle:)

2013. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:
Végül is, én is meg szoktam nézni pár romantikusat.
2013. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

"Oké, mivel már vagy 150 animét láttam, elég sok műfajt ismerek. Mivel egy fiatal lány vagyok, nem utálom a romantikus meg más műfajú animéket se, de nekem a One Piece-t és a Fairy Tail-t nem múlta eddig felül semmi. És attól hogy lány vagyok, még nem vagyok valami romantika rajongó, sőt néha mondhatni utálom őket. Engem sokkal jobban érdekelnek a harcok, esetleg a horror, mint a Blood+, mint egy kis nyálas történet."


Nem tudom nálam a shounen fight egy maximum 8pontos műfaj , te se láttál még jó animét akkor . 150 kezdésnek egész szép mondjuk , de semmi több.


Amúgy igen , elirtam egy 100assal . Én egyébként abban is reménykedek hogy a Doraemon 1700+ részes csúcsát megdönti xd

2013. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!