Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed Animéről? És...

Mi a véleményed Animéről? És menyire szereted?

Figyelt kérdés
Tőlem sokan kérdezik mért nézek mesét

2013. máj. 25. 14:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
26%

Úgy érted az animékről? Szerintem lehetnek jók,viszont roppantul idegesít,hogy a sok kis tini majmolja ezeket és rögtön azt hiszi tőle,hogy Japán ennyiből áll.

Igazából egy-két animét láttam,azok nem voltak rosszak. De nem az én stílusom.

2013. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanám az animére, hogy mese, mert vannak nagyon jó animék is, amiknek van értelmes mondanivalójuk, és van gyerekes, értelmetlen anime is.

Én nem szeretem annyira, egyetlen anime van, ami mindig a kedvencem lesz, az a Hell Girl.

2013. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Értem

Én nagyon szeretem szinte minden nap nézzem

Láttam már egy párat de kedvenceim Naruto Bleach :)

2013. máj. 25. 14:47
 4/38 anonim válasza:
100%
Szerintem ha tetszik neked a Naruto és a Bleach, akkor a One Piece ( [link] 596 részes, és még a Fairy Tail ( [link] Ez most a 175. résznél befejeződött, azt hiszem utolérték a mangáját, de majd folytatják valamikor, azthiszem utolérték a mangáját. Egyébként nagyon szeretem az animéket. nem tudom megunni. :)
2013. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
Szerintem tetszenének.
2013. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

One Piece 1 részét láttam még csak

Fairy Tail 1 részt sem :) de terveztem hogy elkezdem nézni írták már egy páran hogy nagyon jók .:)

2013. máj. 25. 15:06
 7/38 anonim válasza:
A One Piece elejénél kicsit túlzottan nagyra nyitják a szájukat. Később már jobban lesz megrajzolva, a grafikája is jobb lesz, nem csoda hiszen 1999 óta fut. Amúgy meg röhögőgörcsöt lehet kapni némely részen. A Fairy Tail is nagyon vicces. Nekem mindkét animében szimpatikusak a szereplők. Érdemes lenne megnézned őket. :)
2013. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Ma elkezdem nézni :)Natsume`s Book of Friends 3 nézem most :)
2013. máj. 25. 15:49
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Natsume egy jó anime .


Én még annó a Naruto miatt kezdtem olvasgatni az animét , azóta több százat láttam és mára már a Narutot maximum egy közép-alsó kategóriába tenném . Aki meg le meséz egy animét , az nem feltétlen tudja a mese jelentését (=kitalált történet) .


Sokkal jobbak mint az amcsi sorozatok .

2013. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Igen :) One piece nagyon jó :) fent van minden része ?
2013. máj. 25. 18:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!