Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus, biszex lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszex lányok, nektek milyen a viszonyotok a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Milyen volt régen és milyen most?

2019. ápr. 30. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

jó és viszonylag elfogadhatóak :) mikor volt barátnőm irtó cukik voltak vele, aztán mikor vége lett egy nap se telt el és kaptam az ívet, hogy most pasizhatok XD akkor otthagytam őket és bőgtem egy sort XD de igazából szeretnek meg elfogadóak, most se lenne gondjuk ha barátnőm lenne, ugyanúgy kedvesek lennének vele :) tökre sajátjukként kezelték barátnőm... sokan ezerszer rosszabb helyzetben vannak, ez még elég jó :D

ami az ironikus, hogy egyébként édesanyámmal coming outom után lett jobb a kapcsolatom :D

meg 19 éves koromig apummal nagyon rossz volt, de az tök más dolog :D

2019. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlenül csak az érdekel, hogy a melegséggel kapcsolatban hogy álltak hozzátok a szüleitek, hanem ettől függetlenül is, általánosságban milyen volt a kapcsolatotok velük akár már gyerekkortól kezdődően.
2019. máj. 1. 00:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon jó.

angyali szüleim vannak.

mióta tudják,hogy a lányokat is szeretem nem változott semmi.

2019. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, leginkább semmilyen.
2019. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyámmal szar, apámmal elviselhető.
2019. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!