Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van/volt már férjes nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt már férjes nővel viszonyotok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem.

Gerinctelen dolog.

Engedellyel is undorito. Azt a not nyaljam, akibe elozo ejjel beleelvezett a ferje? Kossz, nem.

2018. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Jó volt. Nem zavart hogy férje van.
2018. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

"Azt a not nyaljam, akibe elozo ejjel beleelvezett a ferje?"

Persze a te nyílásaid előző este is teljesen üdék és frissek voltak, ugye? :)

2018. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Izgalmas, és nagyon jó, évek óta tart.
2018. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

A mostani párom házas volt mikor találkoztunk, de ő időben elhagyta a férjét, mikor komolyra fordult a mi kapcsolatunk. És amúgy is rossz volt a házasságuk, az utolsó évben, már az előtt, hogy találkoztunk, nem is feküdt le vele.Mint később kiderült mindkettőnket ez mentett meg,alig 1 hónappan azután, hogy elköltözött tőle, kiderült,hogy az(akkor még) férje HIV-fertőzőtt.De hál'istennek nekünk mindkettőnknek negatív lett a tesztünk. Szóval én könnyű kalandot, meg a"férj megengedi" kapcsolatot" senkinek nem ajánlok, mert lehet,hogy a nő erkölcsös, de ha férfivel is van melletted,az már nem biztos, hogy erkölcsös.

29/N

2018. márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

“Persze a te nyílásaid előző este is teljesen üdék és frissek voltak, ugye? :)”


Kozvetlenul szex elott is beiktatom a tisztalkodast..nem teszem ki a partnerem kellemetlensegnek es nem nyalatom ki magam, ha nem “udek es frissek a nyilasaim”........:)

De nem csak az ondo miatt gusztustalan ez a tema.

2018. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer, nem vagyok rá büszke. Többet nem megyek bele ilyenbe.
2018. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem egy egy.
2018. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

"Kozvetlenul szex elott is beiktatom a tisztalkodast"


Ne mondd már azt,hogy te minden egyes alkalommal közvetlen szex előtt elmész tisztálkodni. Legyünk komolyak. Ha ott van egy csaj,s rádmászik, akkor te lelököd,mivel pl csak reggel zuhanyoztál,hogy várj már. Elmegyek tisztálkodni!?

Mert a férj mielőtt megdugta a feleségét pl nem használhatott gumit?? Szerintem ha valóban szereted azt a nőt,akkor abban a pillanatban,amikor egymáséi vagytok,nem azon kattogsz,hogy beleélvezett-e? Meg amúgyis. A feleség előző este óta nem mosakodohatott meg??

What?

2018. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Ti kezdtetek belemászni ebbe az értelmetlen szarságba:D

Én elmondtam a véleményem és jött a személyeskedés...


És igen, én eddig mindig össze tudtam egyeztetni a partnereimmel a szexet tisztálkodás szempontjából.

Ha hiszed, ha nem, igényes nőkkel voltam eddig együtt, akik szintén odafigyeltek erre.

Nem csak ösztönlény vagyok.

Lehet ezen vergődnötök, a lényegen nem változtat, hogy ha valaki házas, gerinctelen mellette félrekúrni.


Aki meg a tisztálkodási szokásaimat akarja még boncolgatni, annak meg már igazán nem tudok mit üzenni:DDD foglalkozzon inkább a saját higiéniájával.

2018. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!