Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüleitekkel mennyire beszélit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleitekkel mennyire beszélitek meg a szexuális dolgokat?

Figyelt kérdés
20/L

2019. jan. 31. 02:03
 1/10 anonim ***** válasza:
semennyire
2019. jan. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban megbeszéltuk.

23l

2019. jan. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én semennyire. De egyik exem pl tudom, hogy megbeszélte az anyukájával, mikor még huszonegy-két évesen nem volt orgazmusa szex közbe. Hogy még mi mást beszéltek meg azt nem tudom, ennyit mesélt el.
2019. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Normális családban nem beszélgetnek a gyerekek (legyenek akár 20 évesek is) a szüleikkel szexuális témákról. Vannak olyan beteg családok, ahol a szülők nudisták és megpróbálják a saját gyerekeikre is ráerőltetni az egészet, ott biztosan nem tabu a szexről beszélni, de az is garantált hogy egészséges felnőtt nem lesz azokból a gyerekekből.
2019. jan. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam. De ha rákérdezne arra például, hogy hogyan védekezünk akkor elmondanám . Tehát ennyire nem tabu. 🙂 L
2019. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Utoljára akkor beszéltünk ilyenről, amikor apám felvilágosítást tartott nekem.

Szerintem nincs ember, aki a szüleivel beszéli meg az ilyen irányú problémáit. Inkább vak vezet világtalant elvét követve a hasonszőrű haverjaitól próbál valami használható ötletet szerezni, vagy ha nagy szerencséje van, akad egy idősebb barát, vagy nagybácsi.

Ez az oldal is azért jött létre, hogy a tinik, vagy fiatal felnőttek tudjanak kérdezni. Más kérdés persze, hogy ezen a tinik uralta oldalon kapott tanács mennyire életrevaló.

2019. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Durva lenne, ha néhány szülő megtudná, milyen BDSM dolgokat művelnek az aranybogár pici gyerkőcével. 17-18 éves lányok anyja elájulna, ha meglátná
2019. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 János Gilján ***** válasza:

Én simán beszéltem/beszélek apámmal és anyámmal is szexről, mondjuk én elég gátlástalan figura vagyok. :)

Van egy Youtube csatornám is, ahol szexuális témákat boncolgatok, azt is nézik a szüleim. Ez például a legújabb videóm: [link]

2019. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Anyumnak én már mindent el szoktam mondani. Elég extrém dolgokat is művelek. Már nem borzong rajta. Elfogadta. Némelyiket ki is próbalta azota. 23L
2019. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem anyum elég részletesen ki szokott kérdezni. F
2019. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!