Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ha valaki lelki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki lelki nehézségekkel küzd van esélye párt találni?

Figyelt kérdés
Emberi kapcsolatok terén vannak nehézségeim, viszont nagyon nagányos vagyok és rettentően vágyok az intimitásra egy nő érintésére. Érzem, hogy belül fáj a szívemnél.. Elszigeteltnek is érzem magam a többi embertől hiába járok el társaságba. Úgy érzem csak csetlek botlok a világban. Gondolom ez senkibszámára nem egy vonzó élethelyzet. Nagy valószínűséggel ez a kisugárzásomra is kiül és ez pluszban megnehezíti az ismerkedést. Egyébként sokan mondják, hogy csodálkoznak, hogy nincs senkim, hogy jól nézek ki és, hogy ne becsüljem le magam. Néha azt érzem, hogy egybolyan ritka madár vagyok, még a leszbikus közösségekben is, hogy bem fogok magamhoz illőt találni. Nagyon érzékeny és ragaszkodó is vagyok, de valahol sérült is az intimitásra való képességem. Félek a saját érzéseimtől. Szóval vannak bent a lelkemben gondok. Ezekkel a tulajdonságokkal és lelki nehézségekkel együtt érdemes párt keresni vagy inkább felejtsem el a dolgot és törődjek bele a magányba? Ne haragudjatok, hogy itt öntöm ki a lelkem, de most nem vagyok épp jó passzban. Nagyon magam alatt vagyok. Azt hiszem egy virtuális ölelés jól esne, de az élő mégjobban. (Bocsi a szeretetkoldulás miatt) 23/L

2018. okt. 29. 20:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kiegyensúlyozott kapcsolathoz kiegyensúlyozott emberek szükségesek.Előbb saját magadat kell rendbe tenned
2018. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#11: mondja ezt az, aki kiállhatatlan :D (irónia)
2018. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12# Hát nem véletlenül lett ez a nevem :D A tapasztalat beszél belőlem
2018. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!