Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt olyan akinek sikerült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan akinek sikerült tartósan párt vagy barátot találni pinkvanillán?

Figyelt kérdés
Nem régen regisztráltam csak,de azt hallottam eléggé kihalt. Ha esetleg ez nem működik akkor hol máshol tanácsos ismerkedni? :/
2018. aug. 21. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ott ismertem meg 4 éve a párom,de mostanában tényleg elég kihalt, csak kamus pasik tanyáznak ott és valszeg egymásra verik😂
2018. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok!


Hát a pinkvanilla szerintem komoly párkeresésre nem alkalmas... Legalábbis én ezt látom.


Ha már ismerkedés esküszöm itt hamarabb lehet ;). Én pl az előző két barátnőmmel itt ismerkedtem meg :)


Most én is ilyen "párkeresési mizériában vagyok" úgyhogy ha valaki szeretne ismerkedni nyugodtan írhat.


27/L :)

2018. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült (barátot) egy éve lesz hogy ismerjük egymást de szerintem ez már tartósnak mondható
2018. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhat,aki gondolja :)
2018. aug. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondolja senki:(
2018. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Badoo esetleg
2018. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!