Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mas lanynak is ilyen nehez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas lanynak is ilyen nehez part talalni?

Figyelt kérdés
Marmint nem kulsosegek alapjan ertem, egyszeruen a valo eletben szerintem nehez felfedezni, hogy ki szereti meg a lanyokat, online meg vagy kamusok vannak, vagy oriasi tavra lakok
2018. máj. 27. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Olvass vissza a kategóriában. Rengeteg "nem találok párt" kérdés van.
2018. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Tényleg nehéz, a mai világban, és nem csak a lányoknak. Ismerkedni hol lehet? Online, az elég béna, meg buliban, ott meg mindenki csak a szexre megy. Tehát igen, normális párkapcsolatot kialakítani valakivel nem könnyű. Olyan munkahely kell, ahol vannak pasik, más ismerkedési helyet nem igazán tudok elképzelni.
2018. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki megfelő lenne számomra, én igen hamar össze is szeretnék költözni. Távolság letudva. Nem sokan vevők erre sajna
2018. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bino ***** válasza:
93%

Körülbelül 3 éve keresek lány partnert (én is az vagyok), de legtöbbször sikertelenül.

Rengeteg kamus van, rengeteg olyan, aki fiatalabbnak adja ki magát, vagy csak szimplán eltűnik a találkozó előtt. Sajnos szerintem ez szerencse kérdése.

2018. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen nehéz. Tényleg szerencsének érzem, hogy biszex vagyok mert nőkkel nagyon nehéz ismerkedni. Eltűnnek, vissza sem írnak, kiderül hogy kapcsolatuk van, többest akarnak.
2018. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is biszex vagyok, igazat adok az előzőnek valóban nehéz, szinte lehetetlen nőkkel ismerkedni. Társkereső semmit nem ér, a való életben meg minden nő aki tetszik hetero. Jó nagy bajban lennék valóban én is úgy érzem ha nem vonzanának a férfiak is.
2018. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ugye hogy mennyivel egyszerűbb lenne ha normális életet élnél?!
2018. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat igen, megterhelo ez az abnormalis elet..😂😂
2018. máj. 27. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
En nem ismerkedek mar egy jo ideje neten, semmi ertelme. Valo eletben, ha jon valaki jon , ha nem nem. Volt olyan, aki bejott. Egy melkhelyen dolgozgam vele, hetero ez volt a baj vele. O kezdemenyezte a beszelgetest, baratkozast. Baratok vagyunk a mai napig. Azt mondta eleinte furcsallotta a stilusomat, de aztan nem erdekelte. Fius vagyok, egyszer hozta szoba a leszbikus dolgot, en tereltem. Ferfivel el egyutt. Most szuletett meg a kisfia. Megyek hozza babalatogatoba.
2018. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez full nehéz. Nekem pl valamivel mindig van bajom. Egy számomra tökéletes van de neki en nem kellek
2018. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!