Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nehezebb egy "fiúsabb"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehezebb egy "fiúsabb" lánynak párt találni?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy inkább a lányos-lányos kapcsolatok gyakoribbak. Ahogy azt is hogy borsodban lehetetlen ismerkedni... Ti hogyan,hol ismerkedtek, mi a véleményetek? 18/L/L 🤘
2018. aug. 13. 03:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom azért (is) lehet valaki lányként leszbikus mert nem vonzódik a férfiasabb vonásokhoz
2018. aug. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom. Nekem nem a fiús lányok jönnek be, hanem inkább a lazabbak. Borsodrol meg az a velemenyem hogy a baratnom ott lakik jo messze tolem, es ismerek par embert is onnan, szerintem meg mindig jobb mint itt 😀
2018. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a lezser,laza stílus tetszik,vagy a kimondott egyediség :) Én valami hasonlót képciselek. Bár az én stílusomra még nem találtak ki nevet,mert elég össze-vissza :D

De a fiúsabb lányokkal sincs bajom,ha tartanak egy mértéket :) A kimondott maszkulin,megtermett férfi alkat és az a borzasztó tüsis haj meg pasis ruhák és dezodorok... Na azt nem szeretem!

2018. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Nekem ijesztőek a fiúslányok. Ez van.

Hiába kedves, ha első ránézésre is félek tőle, akkor nem fog menni a kémia...

Mert nem tudom megérteni mi a jó abban hogy fiúsan néz ki, mikor ő egy lány...

Én is lányos vagyok és a lányos lányok tetszenek nekem.

Én szeretem tudni hogy egy hozzám hasonlóan csinos lány van mellettem :)

2018. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én lazább stílusú vagyok, és az ilyen lányok jönnek be általában. De nálam nem kizáró ok ha valaki nagyon fiús, vagy éppen lányos :D
2018. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Én változó vagyok öltözködésre..jó,mondjuk öltöny,nyakkendő azért annyira nem..ha szökőévben egyszer felveszek egy női öltönyt,abból is csak testhez állót,az nagy szó. Imádom viszont a hosszabb ingeket,abban lófrálni a lakásban. Hétköznap inkább póló,farmer,sportcipő,de ahogy elmegyek egy eseményre,vagy egy találkára akkor előkerül a ruha és magassarkú. Sminkelni nem szeretek,max alapozót,de azt is ritkán. Nekem a nőies lányok,nők jönnek be. Épp emiatt szeretem a nőket! Engem valahogy taszítanak a nagyon fiús kinézetű lányok. Ez a nagyon fiús haj,szmoking,nyakkendő nekem nem jön be. Tudom,hogy le leszek pontozva,de attól még így látom,érzem,gondolom.:)
2018. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából én nem sorolnám magam a nagyon fiús kategóriába. Féloldalas haj, és általába fekete ruhákba járok. Mivel egyébként rocker vagyok, már ha annak mondhatom magam, nem tudom. Férfi dezodort ,sem egyéb férfi dolgokat nem használok. Külsőre keményebb, picit fiús, viszont belül nagyon érzékeny.:D esetleg ha bárkinek van kedve ismerkedni, vagy csak szimplán beszélgetni egy jót, annak örülnék. Valaki zaklasson pls xd
2018. aug. 13. 23:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a fiúsabb lányok jönnek be.
2018. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is alapvetően a lazább vagy fiúsabb lányok jönnek be. Valahogy az eddigi tapasztalataim alapján velük jobban összhangot találok. :D
2018. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nehez nekik

Nekem is a fiusabb csajok jonnek be

2018. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!