Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyivel nehezebb párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atesz-91 kérdése:

Mennyivel nehezebb párt találnom kis pénisszel?

Figyelt kérdés
Igen, hülye a kérdés. Nem rendelkezek túl nagy szerszámom. (12-13cm). Nyilván nem ez a legfontosabb egy párkapcsolat létrejöttében, de szerintetek visszataszítana egy fiút a méretem, akivel amúgy jól kijövünk?

2017. jún. 23. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is akkora. 2 és fél éve van kapcsolatom.

26f

2017. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
93%
Nekem csak 9cm😞
2017. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Passzivkent lenyegeben tokmindegy, mekkora. De aktivkent is megfelelo a mereted, lehet vele vadulni. Engem nem zavarna! 24/F
2017. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1

Nagyon köszönöm a válaszod!

2017. jún. 23. 19:04
 5/15 A kérdező kommentje:
#2 Az se sokkal kisebb, mint a 12 cm. :)
2017. jún. 23. 19:05
 6/15 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm szépen! Mind a két szerep izgat, de inkább passzív vagyok.
2017. jún. 23. 19:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Passzívként teljesen mindegy. Ha aktív vagy akkor lehet lesznek problémáid, nem azért mert kicsi lenne csak szimplán sok meleg a nagyon f***t szereti.

Igazából ez az átlag méret, nekem is 13 cm.


19/F


(csak referenciának: [link] )

2017. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok fura, de nálam pl.: nem igazán beszédtéma a méret, amíg nem jutunk el oda, hogy lássam.

Azelőtt fontosabb dolgokra koncentrálok, hogy őt, mint embert megismerjem.


Ha aztán kiderül, hogy az átlagnál kisebb pénisze van, de amúgy egy jófej, kedves srác akivel jól érzem magam, akkor na bumm...

Nincs semmi ebből. Ha valakit csak ez az egyetlen dolog riaszt vissza egy párkapcsolattól - úgy hogy amúgy is passzív vagy - akkor az szerintem őt minősíti és nem téged.

2017. jún. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha passzív vagy, akkor teljesen mindegy szerintem, hogy mekkora. Aktívként meg partnerfüggő, sok olyan meleg van, aki csak a nagyot szereti, másoknak meg mindegy. Én speciel a nagyot nem annyira szeretem, inkább közepes vagy kisebb méret a nyerő.

Meg a szex nem csak a farkad méretéről szól, hanem a helyességedről, kisugárzásodról, technikáról, stb... Szóval nem feltétlenül sokkal nehezebb így párt találni.

Ui.: az én páromnak is kicsi, mégis megvagyunk ;)

2017. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én passzív vagyok, és örülnék egy ekkora mérettel rendelkezőnek, ezt még le is lehet mély torkozni,

20f kecskemét

2017. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!