Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyivel nehezebb párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atesz-91 kérdése:

Mennyivel nehezebb párt találnom kis pénisszel?

Figyelt kérdés
Igen, hülye a kérdés. Nem rendelkezek túl nagy szerszámom. (12-13cm). Nyilván nem ez a legfontosabb egy párkapcsolat létrejöttében, de szerintetek visszataszítana egy fiút a méretem, akivel amúgy jól kijövünk?

2017. jún. 23. 17:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#7 #8 #9 #10

Köszi a válaszokat! Ohaz, akit csak az érdekel, hogy mekkora a péló, azzal nem érdemes kezdeni. Csak annyira nehéz az ismerkedés, hogy az csak rátesz egy lapáttal, hogy nem vagyok egy csődör.

2017. jún. 24. 19:15
 12/15 A kérdező kommentje:
Örülök azért, hogy a belső dolgok és a többi nem csak számomra fontosabbak. :)
2017. jún. 24. 19:17
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ez, hanem a belső tulajdonságok azok, amik igazán fontosak. :) Ettől függetlenül azért a nagyon szélsőséges méretek hosszú távon tudnak gondot okozni akár egy hetero-, akár egy homoszexuális kapcsolatban. Viszont a tiéd szerintem nem számít azért még annyira kicsinek, illetve ha az ágyban valóban passzív vagy, akkor lényegében mindegy is, szex közben nem fog problémát okozni. ;)
2017. jún. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Én is a belsőt tartom fontosabbnak, mert hiába a megnyerő külső, ha nem lehet egy jót beszélgetni a partnerrel.
2017. jún. 25. 09:32
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív vagyok, de nekem kimondottan tetszeni szokott, ha a passzívnak kicsi. Nyugi, nem visszataszító egyáltalán, simán tud vonzó és izgató látványt nyújtani ez is. Sőt, még jobban is illik hozzá szerintem, ha egy kedves, aranyos passzív srácnak csak ekkora van, és nem valami hatalmas. :)
2017. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!