Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nehezebb egy "fiúsabb"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehezebb egy "fiúsabb" lánynak párt találni?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy inkább a lányos-lányos kapcsolatok gyakoribbak. Ahogy azt is hogy borsodban lehetetlen ismerkedni... Ti hogyan,hol ismerkedtek, mi a véleményetek? 18/L/L 🤘
2018. aug. 13. 03:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert egy nagybetűs NŐT akarok magam mellé.Nem is lányt,nem valami fiúutánzatot,hanem NŐT.Ezért vagyok leszbikus!😉
2020. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sokan vannak így,mint én,azért nehéz.

Utolsó vagyok.

2020. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem a lazább, fiúsabb lányok tetszenek.
2020. ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges ismerkedni,csak meg kell találni azt akinek tetszik ez.Engem is sokat visszautasítottak,de amint jó ajtón kopogtattam máris lett párom.


Egyébként nehezebb párt találni,de nem lehetetlen,ne add fel!

2020. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!