Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ha valaki lelki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki lelki nehézségekkel küzd van esélye párt találni?

Figyelt kérdés
Emberi kapcsolatok terén vannak nehézségeim, viszont nagyon nagányos vagyok és rettentően vágyok az intimitásra egy nő érintésére. Érzem, hogy belül fáj a szívemnél.. Elszigeteltnek is érzem magam a többi embertől hiába járok el társaságba. Úgy érzem csak csetlek botlok a világban. Gondolom ez senkibszámára nem egy vonzó élethelyzet. Nagy valószínűséggel ez a kisugárzásomra is kiül és ez pluszban megnehezíti az ismerkedést. Egyébként sokan mondják, hogy csodálkoznak, hogy nincs senkim, hogy jól nézek ki és, hogy ne becsüljem le magam. Néha azt érzem, hogy egybolyan ritka madár vagyok, még a leszbikus közösségekben is, hogy bem fogok magamhoz illőt találni. Nagyon érzékeny és ragaszkodó is vagyok, de valahol sérült is az intimitásra való képességem. Félek a saját érzéseimtől. Szóval vannak bent a lelkemben gondok. Ezekkel a tulajdonságokkal és lelki nehézségekkel együtt érdemes párt keresni vagy inkább felejtsem el a dolgot és törődjek bele a magányba? Ne haragudjatok, hogy itt öntöm ki a lelkem, de most nem vagyok épp jó passzban. Nagyon magam alatt vagyok. Azt hiszem egy virtuális ölelés jól esne, de az élő mégjobban. (Bocsi a szeretetkoldulás miatt) 23/L

2018. okt. 29. 20:15
1 2
 1/13 anonim válasza:

Szerintem érdemes, mert ha találsz valakit, akkor ő boldoggá fog tenni téged, és a lelki gondjaid eltűnnek. Kitartást, és sok sikert!:)


18L

2018. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezek olyan gondok, amiket nagyrészt magamnak kell megoldani. Nem várnán el senkitől, hogy boldoggá tegyen. Dolgozok most is, hogy javítsak a helyzetemen, csak félek, hogy amíg nem oldódik meg teljesen nem találok olyat, aki mellettem állna addig. Félek, hogy egy idő után kellemetlen lenne neki, az amilyen vagyok. Eddig olyan lányokba futottam bele, akiknek egy idő után terhes lettem, nem értettek meg.
2018. okt. 29. 20:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet :( legyél kitartó fogsz találni valakit akivel boldog leszel majd :)
2018. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképpen se törődj bele a mostani helyzetedbe, mert az nem fog megoldani semmit sem. Nem azt mondom, hogy egyik pillanatról a másikra változz meg, vagy egyáltalán, hogy ezt kéne tenned, csupán csak annyit, hogy 23 éves vagy, előtted áll az élet, hidd el, elfog jönni az az ember, aki kiránt ebből a helyzetből. Persze, csak ha te is hajlandó vagy rá, mert az igazi megoldást csak te hozhatod el magadnak. Az mindenképp jó, ha jársz társaságba és emberek között vagy, esetleg kipróbálhatnál új hobbikat, olyan dolgokat amik már régóta érdekeltek, esetleg valami teljesen újat, a lényeg, hogy valami környezetváltozás legyen, ami kicsit kiránt ebből a mókuskerékből. Annyi jó és érdekes dolog van a világon, kár lenne teljesen begubózni. Az élet csodás tud lenni pár nélkül is, persze ha van olyan személy akivel mindezt megtudod osztani az még jobb, de ne hagyd hogy ez meggátoljon a boldogságodban. Lehet közhelynek hangzik mindaz amit írtam, és valószínűleg ez is az lesz, de ha nem görcsölsz rá, előbb-utóbb minden eljön. Fel a fejjel! A virtuális ölelés meg elküldve! :) 22/L
2018. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki szeret, biztos lehetsz benne, hogy elfogad így is. :)

18l

2018. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ilyen vagyok. :( Ment a virtuális ölelés. <3
2018. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyidősek vagyunk és akár én is írhattam volna ezeket, hirtelen meg is ijedtem, hogy kivetültek a gondolataim vagy mi a szösz. Egyébként ha az ember elfoglalja magát mindenfélével, meg akadnak kötelező teendők a kikapcsolódás mellett, akkor nemigen van idő rágódni, aztán meg elég egy aprócska negatív gondolat és utat tör a szeretethiány, elvetettség érzése. Sajnos a magány egy ilyen rafinált jószág, mikor azt hinnéd, végre megszabadultál tőle, nyomban ott terem a válladon. Na most aztán bíztatókat mondtam... :D De amúgy tényleg próbálj ne ezeken búslakodni, hogy találsz-e valakit, meg milyen vagy, mi volt eddig, mert akkor aszerint konstruálod a jelened. Nem azt mondom, hogy várj a sült galambra, de ne is akard görcsösen, lehet neked ez egy tanulási folyamat, a szárnypróbálgatások időszaka. Aztán ha készen állsz rá, találni fogsz egy hozzád hasonlóan ritka madarat, akivel szárnyalhatsz. Virtuális ölelés elküldve innen is :)
2018. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Én mások véleménye szerint igazi antidepresszans vagyok, egy pozitiv energia es szeretetbomba, megis.olyan embereket vonzok mint amilyen te is vagy. Minden párom sérült volt, mind helyre is jott mellettem aztan tovabballtak... En ennyi miatt felek a hozzad hasonloktol, amugy barmit elfogadok es támogatom azt akit szeretek.
2018. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Azt hiszem tudom miről beszélsz. Hasonlót megéltem már én is csak épp a "sérült" szerepében. Gondolom ezek a lányok is táplálkoztak a te energiádból. Én is tettem már ilyet, mert volt hogy engen is pont egy energiabombával hozott össze a sors. Egy test, amibe nyolc ember energiája és lélekereje is elfért. Én késöbb rájöttem arra, hogy ebben a személyben azt kerestem, ami bennem nem volt meg. Vonzódtam ahhoz, aki nem én voltam és akiből, hogy csúnyán fejezzem ki magam, kinyerhettem azt amire vágytam, hogy meglegyen bennem. Úgy sejtem, hogy te is hasonló szitukba botlottál. Viszont én már rég rájöttem arra is, hogy ez nem járható út. Én attól nem fogok helyre jönni, hogy másból táplálkozom, majd eldobom, ha már jól teleszívtam magam a szeretetével és energiájával. Nehezen tudom elhinni, hogy ezek a lányok valóban rendbejöttek, ha valóban komoly lelki gondjaik voltak. Én már ugyan ebbe a hibába nem akarok belefutni. Próbálom magamnak megteremteni a boldogságomat, nem mástól várni a megváltást. Az hogy ha lenne valakim már csak egy plusz jó dolog volna az életemben, ami segítene az előre haladásban. Amúgy megértem a félelmeid az ilyen emberekkel kapcsolatban. Te azt érdemelnéd, hogy miután rendbe jött a párod melletted, (ha voltak gondjai) utána is melletted maradna. Szerintem akkor szeretne igazából. Mert így hogy ott hagynak miután már "jól lettek", csak az energiáidat szeretik meg, nem téged.
2018. okt. 30. 17:27
 10/13 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2018. okt. 30. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!