Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ismertek olyan leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan leszbikus párt, ahol mindketten nőiesek?

Figyelt kérdés
Nem formákra, inkább stílusra értem, szóval hogy mindkét fél sminkel és nőiesen öltözik. Én csak olyanokat ismerek, ahol az egyikük vagy akár mindkét fél férfiasabb megjelenésű.
2018. okt. 6. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

A sminktől lesz egy nő nőies?

Èn szoknyàkat, magassarkút ès èkszereket hordok, mindig be van fonva, vagy fel van kontyolva vagy be van göndörìtve a hajam, mindig jàrok körmöshöz is de a sminket ki nem állhatom. Jò tudni hogy akkor màr nem is vagyok nőies.

2018. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Nem kell smink, ahhoz hogy valaki nőies legyen. Egy szép arc, egy jó alak, öltözködés stbi...
2018. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Most mindenki kukaskodni fog a sminkkel kapcsolatban, vagy jön értelmes válasz is?

Csak mert ez engem is érdekelne :D

2018. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Én ismerek. Mindketten kifejezetten nőiesek! És 10 éve együtt vannak. Nagyon helyesek.
2018. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
91%

Mindenki tudja, hogy mit jelent az, ha egy nő nőies. Kár széttrollkodni a kérdést, engem is érdekelnének valós válaszok.

25/biL

2018. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Engem is érdekelne.


Én is nöies vagyok és nöies nöt keresek, de tényleg nem nagyon látni ilyet. :(

2018. okt. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Van több leszbi ismerősöm is, de mindegyik párnál dyke és cicababa a felállás.
2018. okt. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
"Mindenki tudja, hogy mit jelent az, ha egy nő nőies." Igen, igen. Csak mindenki másként értelmezi, látja.
2018. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen:D a barátnőm és én. Mindketten sminkelünk, nőiesen öltözködünk.
2018. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Néhány nappal ezelőtti hír:

[link]

Szerintem ők elég nőiesek mindketten. Pedig egy alapvetően férfias sportágat űznek.

2018. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!