Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek? Küldjem vissza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Küldjem vissza vagy mondjam el? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy amíg a barátnőm a szüleinél tartozkodik addig én vettem egy új felcsatolható vibrátort,mert az előző mar nem volt frankó és kissé kicsi is volt neki. A baj viszont az hogy nem akkora mint ahogy a hirdetésben szerepelt. A karácsony meg itt a nyakanon. Most mondjam el hogy vettem egy sza..t vagy próbáljam ki vele? Vagy küldjem vissza úgy hogy ne tudjon róla?
2017. dec. 23. 15:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
@Kérdező, egyáltalán miért is kellene bizonyítanod, hogy tényleg lány vagy-e? Adva van egy kérdés, válaszoljanak rá, vagy ha nem akarnak, akkor húzzanak el.
2017. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Csak bosszantó, hogy egy kérdés miatt elitélnek. Talán nem a megszokott hétköznapi ember vagyok és szeretek ezt azt kipróbálni és ha bejön akkor miért ne.
2017. dec. 23. 18:06
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha a termék nem eggyezik a leírással, akkor én fognék egy mérőszalagot odatenném mellé a cuccot és küldenék nekik egy fotóval megspékelt dörgedelmest.


Általában fehérneműt, szexjátékot nem vesznek vissza egyértelmű higéniai okokból hacsak nem zárt csomagolásban van.


Van a környéken szexshop? Nyitva van? A boltokban tuti dömping van, szóval szerintem nagyobb városokban lesz nyitva :)


Vegyél egy másikat. Személyesen.

2017. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rendben.
2017. dec. 23. 21:25
 15/15 anonim ***** válasza:
Küld vissza és menj be valami boltba és vegyél nagyot. Azt látod és rögtön haza is vihetnéd!
2017. dec. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!