Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy szeretném ha egy kicsit durvább lenne velem szex közben?

Figyelt kérdés

Nem kell olyan nagyon nagy durvaságokra gondolni, de szeretném ha egy kicsit erőszakosabb lenne és nem szeretném, ha folyton lágy és romantikus szexben lenne részünk...

Olyasmire gondolok mint az elfeneklés, bilincs, dildó, csipesz, kötözès, viasz, valamint, hogy fájdalmat okozzon nekem.

Már egy ève vagyunk együtt és mindig a megszokott formában szeretkezünk, orál, simogatás, ùjjazás...mikor felvetettem neki az ötletet, azt mondta, hogy ő nem szeretne a szexen semmit változtatni, fantasztikus ùgy, ahogy van és, hogy a lányoknak nincs szükségük segèdeszközre valamint, hogy ő soha nem tudna engem bántani...

Nekem ő az első barátnőm, ès tudom, hogy nem azèrt kìvànom a dolgokat, mert ő nem elègìtene ki megfelelően vagy, hogy màsra (férfira) vágynèk. Csak szeretnék valami ùjat bele vinni az èletünkbe...ti hogy reagálnátok erre? Szerintem nem olyan nagyon durvák a kèrèseim...



2017. aug. 23. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak nagyon elkeseríteni, de hiába vagytok egymásra.hangolódva mint társak, pár, érzelem, de a szexuális vágyatok teljesen különböző 😐

Ennél jobban, ahogy elmondtad, nem tudodneki elmondani.

Mostantól "csak" az a kérdés, hogy kibírod e vágyaid nélkül, és éled a -szerinted- ellaposodott nemi életed, vagy valaki mással megvalósítod-e?....

2017. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont így. Most olyana szexuuális életetek, amilyet ő akar, szóval tehene ő is egy próbát azzal, amire te vágysz.

Ha nem akarja, akkor ebbe vagy beletörődsz vagy keresel mást, akivel passzolnak az ilyen igények.

2017. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kar h nem az en baratnom vagy en kb pont ezekre vagyom a masik oldalrol😁

Na de komolyra forditva a szot en is az elso valaszoloval vagyok a szexualis igenyeitek nagyon masak de nem csak a te reszedrol kene a megalkuvas hanem a bnod is igazan kiprobalhatna a szamara lightosabb dolgokat

Egy segedeszkoztol meg nem kell attol felnie h pasira vagynal vagy attol h mondjuk kikotoz meg nem lesz neked semmi bajod de ezt nektek kell megbeszelnetek

22ll

2017. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!