Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam ezt meg neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam ezt meg neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Biszex vagyok és van egy lány, aki nagyon tetszik. Egy ideje beszélgetünk és arra jutottam, hogy szeretnék szexelni vele. Már mint szexkapcsolatot. A kérdésem pedig az hogy ezt hogyan tálaljam neki? És leszbikus lányoktól kérdezem, hogy mit szólnátok ha egy lány erre kérne titeket? Már mint nem sértődnétek meg hogy valakinek csak szexre kelletek?
2017. júl. 15. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Én megsértődnék...de emberfüggő :D

Valahogy mondd el neki, hogy nagyon bejön neked meg minden, de most nem szeretnél komoly kapcsolatot ès benne lenne-e egy komolytalanba?! 😂

2017. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a legtobben megsertodnek, ha valakinek csak szexre kellenek, attol fuggetlenul, hogy melyik nemhez vonzodnak...
2017. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor hagyom a dolgot.
2017. júl. 15. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt ki lehet puhatolni, hogy mennyire szertne komoly kapcsolatot. Én éppen még örülnék is neki, hogy nem kell az érzésekkel foglalkozni. Most nekem sincs erőm egy kapcsolathoz, de a szex meg azért hiányzik.
2017. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy kezdenéd ahogy az első leírta hogy nagyon bejössz neki de most nem szeretnél komoly kapcsolatot akkor én egyáltalán nem sértődnék meg :)

Szerintem beszélj vele.

2017. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sértőnek érezném és visszautasítanálak bármilyen kulúráltan tálalnád, de próba cseresznye, veszíteni nem veszítesz semmit.
2017. júl. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En pl egyáltalán nem sértődnék meg nyitott vagyok az ilyenekre
2017. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem sértődnék meg.

Mond el mit szeretnél ,hátha benne lenne :) spk sikert!

2017. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!