Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal sok ideje együtt vagyunk.(Mindig is tudtam hogy vonzódom a lányokhoz is)És most jött el az a kritikus pont amikor mindketten többet akarunk a másiktól szexuálisan.Csakhogy irtózom.Igen attól.És nem a szexre gondolok.De nem mondhatom meg neki ,hogy nem hogy avval hadonásszon de még látni ,sőt fogni se akarom.

És közbe van egy barátnőm.Aki iránt elkezdtem táplálni különös érzelmeket,amik nekem egyértelműek.

Mit tegyek?Szeretem a fiút.Nagyon szeretem.De nem hinném hogy képes lennék rá.

Nagyon kérek mindenkit hogy értelmes válaszokat adjon.Kivagyok bukva és nem segítenének a sok retardált válasz.Előre is köszönöm.



2017. máj. 31. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Talán szakítanod kellene... főleg, hogy egyszerre két kapcsolatod is van, nemde?
2017. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Az elején le kellett volna szögezni bátran, őszintén amíg nem kerülök ilyen helyzetbe. Nincs más választás mint elè állsz és elmondod neki. Inkább te mond el mint, hogy ő jöjjön rá.
2017. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hoppá,rosszul fogalmaztam.Sima barátnő,baráti alapon.Nincs szó semmilyen két kapcsolatról.
2017. máj. 31. 22:00
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Akkor most mi van?
2017. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Fordulj orvoshoz, mert nagyon össze vannak kavarodva benned a dolgok.

Azt azért érdemes tudni, hogy nincs jó párkapcsolat jó szex nélkül!!!

2017. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát, tuti semmi esélye?

Ülj le vele, beszéld meg, és mond azt is meg neki, hogy megérted, ha ezek után szakít veled... A barátnődről inkább ne beszélj.

2017. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Hány évesek vagytok? Szűz vagy még, ugye?
2017. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Szegény srác hogy kicsesztél vele...
2017. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd tisztába a dolgokat.Ha érzed,hogy a nőkhöz vonzódsz,akkor ne bonyolítsd továbba a dolgokat,mert így csak te szenvedsz.Zárd le a kapcsolatot a fiúval és ezentúl ismerkedj lányokkal.Hogy mondd meg neki?Pl.magyarul.Egyszerűen megmondod, hogy rájöttél,hogy nem érzel iránta semmit, csak barátként szereted, úgyhogy abba akarod hagyni. Ha akarod beszélsz a lányról,de nem kötelező magyarázkodni, ennyi is elég.Ha ebből nem ért , már az ő baja.Értem,hogy nem akarod megbántani, de azért ne erőszakold meg az érzéseidet, hogy neki meg legyen a kedve.Ha most így érzel a vele való szex iránt,szerinted hogy fogod érezni magad közben?
2017. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

Azon elgondolkodtál-e már, hogy lehetséges, hogy a barátnőd ugyanúgy irtózna tőled, mint te a barátodtól? Nem biztos, de elképzelhető.


Ez az érzés, ami most benned bujkál, olyan lehet, mint amikor gyerekkoromban irtóztam a banántól. Ahogy a számhoz ért köpködtem, fújtam, és kézzel, lábbal tiltakoztam. Aztán egy nap mégis megkóstoltam és azóta szeretem.


Nos, ha elég szoros a barátság, akkor összehoznám a barátnőmmel a srácot, aztán megkérdezném őket, hogy beférnék-e harmadiknak a csapatba, vagy nézőnek elviselnének-e? Hármasban közelebb tudnál kerülni a barátnődhöz, és a barátod látványához is hozzászoknál.


Nem tudom, hogy működne-e, mert még sosem voltam hasonló szituációban (2 nő - 1 férfi hármas). Csak ötletelek.


Mottó: evés közben jön meg az étvágy


47/F

2017. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!