Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal sok ideje együtt vagyunk.(Mindig is tudtam hogy vonzódom a lányokhoz is)És most jött el az a kritikus pont amikor mindketten többet akarunk a másiktól szexuálisan.Csakhogy irtózom.Igen attól.És nem a szexre gondolok.De nem mondhatom meg neki ,hogy nem hogy avval hadonásszon de még látni ,sőt fogni se akarom.

És közbe van egy barátnőm.Aki iránt elkezdtem táplálni különös érzelmeket,amik nekem egyértelműek.

Mit tegyek?Szeretem a fiút.Nagyon szeretem.De nem hinném hogy képes lennék rá.

Nagyon kérek mindenkit hogy értelmes válaszokat adjon.Kivagyok bukva és nem segítenének a sok retardált válasz.Előre is köszönöm.



2017. máj. 31. 21:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy szereted ezt a fiút emberileg, de szerelmes nem vagy belé és így átvered őt. Ha nehéz is, de el kell mondanod neki az igazat, mielőtt még komolyabbra fordulnak a dolgok. Ha tényleg fontos neked ez a fiú, ne bolondítsd tovább, légy vele őszinte.
2017. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!