Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tetszhetek ennek a lánynak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

Együtt van tesióránk, meg külön foglalkozásra is együtt járunk. 18 évesen vagyunk. Ő egy nagyon csendes, visszafogott lány, amikor lát, mindig mosolyog és köszön. Tesiórán rendszeresen bámul, a közelemben van, van hogy hozzám is szól, míg másokkal teljesen semleges. Nem bámulja őket, nem figyeli mit csinálnak. Ha beszélünk, együtt vagyunk általában zavarban van. Eléggé fiús lány, nem sok emberrel barátkozik, de ahogy megfigyeltem nem néz úgy másokat mint engem, fiúk meg abszolút hidegen hagyják, vagyis kívülről ez jön le. Mit gondoltok, lehet bejövök neki? Egyébként gyönyörű lány :)

18/L



2017. máj. 31. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy bejössz neki, de sajnos ehhez kevés ennyi infó :)

Próbálj meg vele esetleg barátságot kialakítani, vagy írj rá neten stb.

2017. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anno kozepsuliban en is tetszettem egy lanynak. Csodalkoztam,hogy mindig nez,odafigyelt ram,ha valami kotozkodott egybol jott "megvedeni" (nem mintha nem birtam volna magam 😃) o is eleg fius csaj volt. Kesobb kiderult,hogy leszbi,lett is egy baratnoje. Nekem akkor nyilt fel a szemem,hogy valoszinuleg bejottem neki 😄
2017. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom hulye kerdesnek tunhet de vannak pasi haverjai?
2017. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon. Csendesebb lányokkal van, fiúkkal nem sokat kommunikál.
2017. máj. 31. 20:16
 5/7 anonim válasza:

Az alapján amit leírtál azt mondanám,hogy igen bejössz neki.

És neked tetszik a lány?

2017. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, szerintem nagyon szép lány, tetszik :)

Tegnap volt vele közös órám, azt vettem észre hogy kevésbé van zavarban, sokszor hozzám szólt, már-már feltűnősködött. Párszor meg addig bámult amíg rá nem néztem, olyankor kb 2-3 mp-ig szemeztünk, majd ő elnézett.

2017. jún. 3. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy szimpi vagy neki és valakivel barátkozni akar, próbál.
2017. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!