Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszhetek a lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strg456 kérdése:

Szerintetek tetszhetek a lánynak?

Figyelt kérdés

ezeket a jeleket vettem észre:

1. Hallottam,hogy rólám beszél a barátnőivel, nevetnek rajtam még stb.

2. szemezés :D

3. hangossan beszél ha ott vagok


2015. dec. 28. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy bejössz neki vagy nem :D Kérdezd meg.
2015. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lányként mondom, hogy ez egyértelmű :D Tetszel neki, és most arra vár, hogy észrevedd és lépj! Ha neked is tetszik, akkor hajrá, sok sikert! ;)
2015. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszike :) hát remélem sok sikerem lesz :D :D
2015. dec. 28. 13:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha határozott, talpra esett leszel, nem ilyen kis butuska, akkor biztos :) Szurkolok :)
2015. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lepjel ;)
2015. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszöntem a válaszokat :D csak nem tudok , hogyan hozzá kezdeni vagy megszólítani ötlet? :D
2015. dec. 28. 14:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Háát szerintem mikor ismét látod rajta a jeleket, menj oda hozzá, és hívd el valahova, ott majd lesz alkalmatok megismerni egymást. Esetleg írhatsz is neki, de én jobban örülnék, ha személyesen jönnének oda hozzám. Ne félj, már attól el fog ájulni, hogy köszönsz neki :D Csak en legyél töketlen ;)
2015. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
töketlen nem vagyok :D :D hát meg kell próbálni :)
2015. dec. 28. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!