Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek úgy egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek úgy egy lánynak, hogy van barátja? 18

Figyelt kérdés

Bevallom belezúgtam egy nagyon szép lányba, már pár hónapja biztos tart ez az egész. Először az tűnt fel, hogy néz engem aztán véletlenszerűen összefutottunk mindig, és hát engem egy idő után nagyon kezdett érdekelni, hogy fú ki ez a lány, de nem is nagyon csinálhattam volna még semmit mert barátnőm volt. Viszont vele 2 hónapja szétmentünk egyéb okok miatt és azóta csak az a lány jár a fejemben. Tudom ki ő, hogy hívják stb, de nem neten akartam megismerni ezért nem írtam rá. Igazából annyi " van köztünk" , hogy szemeztünk már sokszor és ő szokott nézni engem, aztán ha ránézek elkapja a fejét mintha semmit nem csinált volna (tudom ez nagyon tini kategória) és ha meglát sugdolózni kezd a barátnőivel. Igazából az nem lehetetlen, hogy tetszek neki mert egyébként tetszem a lányoknak általában, egész helyes vagyok. Viszont múlt héten "megtudtam" hogy barátja van elvileg. Vagyis egyik ismerősöm mutogatott egy képet ahol egy srác simogatja a vállát (most ezt így nem tudom elmagyarázni, tényleg olyan párkapcsolati gesztusnak tűnt nem baráti dolognak). Viszont facebookon is egyedülálló, nincs egy olyan képe sem pedig azért elég sok mindent megoszt. De elvileg van barátja legalábbis az ismerősöm szerint. Lehet van neki és azért volt ilyen kis visszahúzódó vagy nemtudom, azért nem szemezett velem soha igazán meg nem volt egyértelmű, hogy most tetszek-e neki vagy ilyesmi. Lehet, hogy tényleg van barátja de akkor komolyan titkolja vagy pedig nem komoly a kapcsolat, elég fura.

Viszont a hétvégén elvileg lesz egy összejövetel ahol Ő is ott lesz, aminek nagyon örülnék bár elbizonytalanodtam. Érdemes próbálkoznom finoman azért nála vagy inkább hagyjam? Ha van is barátja akkor tetszhetek neki attólmég?


2017. ápr. 24. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Van párom mégis tetszik egy pár férfi.

Attol hogy egyedülállo van neki kiírva meg nem rakja ki a képeket ,még lehet barátja.

Nekem igaz kint van hogy kapcsolatba,meg 2kepünk van kint,de azis olyan mint ha haveri lenne.

Attolmég elég komoly köztem meg a párom közt a dolog.

Talan épp azért kapja el a fejét mert tetszel neki,de nem akarja h félreértsd.

Attol még az öszejövetelen elkezdhetsz vele beszelgetni,megkérdezheted van e párja.

n25

2017. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az. hogy van barátja nem zárja ki, hogy tetszel neki, ahogy magad is írtad neked már akkor tetszett amikor még volt barátnőd, de az, hogy tetszel neki nem feltétlenül jelenti azt, hogy otthagyná a barátját érted. De szerintem azért próbálkozhatsz beszélgetni vele, az nem bűn akkor sem ha van barátja. Veszíteni valód nincs legfeljebb közli, hogy van barátja és ennyi.
2017. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tetszeni tetszhetsz neki, de az nem jelent semmit.

Egy próbát biztos megér, de hogy erkölcsileg a legalja dolgok közé tartozik kapcsolatban lévő emberre nyomulni, az is biztos :D

2017. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!