Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mért nem ír vissza itt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem ír vissza itt egy idő után senki se?

Figyelt kérdés

2017. máj. 30. 10:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a jelen kategóriára igaz...

Elmúlik a beszélgetés izgalma, így elhal.

2017. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Ismerős, egy nap után eltűnik mindenki.
2017. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
És ebbe az a legrosszabb, amikor tök jól elbeszélgetsz valakivel aztán soha többet nem hallassz róla :(
2017. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mert fiú adta ki magát lánynak
2017. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Furcsa, de én is pont ugyanezeket tapasztalom.

Én szinte mindig, de legalábbis 99%-ban visszaírok.

De valahogy mégis mindig mások kopnak le előbb kis idővel és nem én unok rájuk :|

2017. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Hol, itt? Ez nem egy társkereső oldal.


Máshol? Lehet azért, mert ronda vagy.


(Bocs az igazságért)

2017. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
ez mindenkire igaz, valamikor van egy hét amikor az ember valami kalandot keres, flörtölni akar, úgy érzi megváltoztatja az életét és letelik egy hét, majd elfelejt mindent. Ezért iszonyat nehéz randizni is.
2017. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Elnézést ha nyers leszek de engem meg rohadtul idegesít ha irogatnak.

Tök normálisan válaszolgatok egy-két kérdésre, és a következô pillanatban már azt látom,hogy 4 új üzenet. "Nem akarsz beszélgetni? :)", "Te lány vagy?", "Pont ilyen csaj kell nekem. Hol laksz?" stb.

Ez az oldal nem egy társkeresô ill. szexpartnerkeresô, szóval nem is értem mit várnak egyesek. A legjobb még mindig az, mikor egy válaszomba beleírom, hogy a barátommal mi úgy szoktuk......eléggé nyilvànvaló a kommentembôl, hogy van barátom de mégis rámírnak a kanos pasik innen. Néha még képet is linkelnek privátban az álló farkukról és mindenféle gusztustalan dolgokat irnak. Egyszerûen undoritó. Eléggé szánalmas a gyakorikérdéseken csajozni, persze nem mondom, hogy tuti nem jön be egyeseknél de ha mégsem, akkor nem kell csodálkozni, hogy nem ír vissza.

Nyugodtan lelehet pontozni, nem igazán izgat de nekem már nagyob elegem van ezekbôl és elmondhatom, hogy nem én vagyok az egyedüli. Nem véletlenül írja ki egyre több làny, hogy privátot nem kérnek.

2017. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"Máshol? Lehet azért, mert ronda vagy."


Arra azért kíváncsi volnék, hogy te hogyan fogadnád ezt a lekezelő megkülönböztetést, ha te sem volnál egy álomszép valaki...

Te, aki rondának nevezel másokat, azt gondolod, te okosabb vagy, normálisabb és mindenek felett való?

Különb vagy ettől, hogy ilyen durván ítélkezel mások felett?

Azért könyörgöm, állítsd le magad!

2017. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

1) ha láttak képet és eltánnek -> nem jössz be nekik külsőre

2) ha szimplán beszélgetés közben tűnnek el -> nem vagy nekik elég érdekes vagy elhal a beszélgetés, nincs téma vagy csak felszínesek

Nem egy nagy történet egyik se, nem jöhet be mindenki mindnekinek.

2017. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!