Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoo-n fizetni kell, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-n fizetni kell, ha vissza akarsz írni valakinek vagy miért nem ír vissza senki?

Figyelt kérdés

Lehet,nem ez a kategória a legmegfelelőbb,de nem tudom,hova írhatnám ki + ez a korosztály használja legtöbbet.


Szóval, több lánynak is írtam már, de senki nem válaszol. Kijelzi,hogy elolvasta... Olyanoknak is írtam, akik kihangsúlyozták, hogy szivesen beszélgetnek BÁRKIVEL, ismernek meg új embereket, nyugodtan írjunk.

Felmerült bennem a kérdés, hogy azért nem írnak vissza, mert fizetni kell érte (kredit vagy mi). Vagy csak egyszerűen olyan bunkók,hogy nem az,hogy még esélyt sem adnak a beszélgetésre, de még annyit se írnak, hogy "Bocsi, de nem."??



2016. dec. 7. 16:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Kihangsúlyoznám,hogy csak igazoltaknak írok, mert tudom, hogyha valaki nem igazolt, az addig nem tud válasznoli, amig nem igazolja magát.
2016. dec. 7. 16:29
 2/5 anonim ***** válasza:

A Badoo-nak a nagy bevétele a kreditekből van. Marketing szempontból jól ki van találva, mert néha ingyen hagyja, hogy ráírj valakire (direkt így van kitalálva). Ez a mézes madzag, hogy néha ingyen írhatsz. Viszont többnyire csak akkor tudsz ráírni valakire, ha van kredited (amit többnyire csak pénzért tudsz szerezni).

Úgyhogy ritkán hagyja, hogy ingyen használd a funkciókat, többnyire pedig fizetned kell értük. Direkt ilyen, mert ez a legjobb marketing módszer.

A gyerek rászokik a cuccra néha ingyen... aztán meg már fizet is érte mindig, csak jusson hozzá.

2016. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék a csajok védelmében a kérdésedhez, hogy attól, hogy nem ír vissza neked egy csaj, hogy "Bocsi, de nem" attól ő még nem bunkó ;) Miért nem bunkó? Azért nem, mert amíg te ráírsz egy csomó csajra, addig rá több százan írnak egy nap. Nem kell nagy fejszámolónak lenni, hogy rájöjj, hogy mennyi időbe kerülne minden egyes srácra visszaírnia, hogy "Bocsi, nem"... Egyébként meg ha lenne rá ideje se lenne értelme hogy visszaírjon :) Ha nem ír vissza rád, az elég egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit.
2016. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3:

Én nem írok rá egy csomó csajra.

Nem is olyan lányokra írok, akik abba a kategóriába tartoznak, akikre több százan írnak. Egyébként annyian senkire sem.

És azért bunkó, mert a "Bocsi, de nem vagy szimpatikus." szerű mondatot nem nehéz leírni. Ctrl+C - Ctrl+V-vel pedig mindössze 1x kell.... Nem csak azoknak kellene válaszolni, akik hú de jó pasik és tuti azzal kell ismerkedni.

Még mindig ott vannak az olyanok, akik felajánlják,hogy bárkivel szívesen csevegnek. BÁRKIVEL. Nos, ha valaki ilyet állít, miközben nem ezt teszi, az nem hiteles.


Azért köszi.

2016. dec. 8. 16:24
 5/5 anonim válasza:
Teljesen megértelek kérdező. Ugyanez a problémám... 20/F
2017. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!