Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfizettem Tinderre, bejelölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfizettem Tinderre, bejelöltem mindenkit pesten, és még mindig nem jelölt vissza senki?

Figyelt kérdés
Azért ez elég erős ahhoz képest, ha hozzáteszem, hogy egyébként már voltam 23 nővel (28 vagyok, 21 éves koromig nőt nem láttam)
2017. márc. 27. 14:46
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
KOMOLYAN MONDOM legalább 1 órán keresztül nyomkodtam a szivecskét
2017. márc. 27. 14:48
 2/22 Bence_ ***** válasza:
Előfizettél?
2017. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2300 forint egy hónapra, korlátlan lájkolás.
2017. márc. 27. 15:03
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jól ismert jelenség, még egy betűszót is alkottak rá, azt hogy SZ.Í.V.Á.S.
2017. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem nem, a jó külső hiánya a jelenség.
2017. márc. 27. 15:09
 6/22 anonim ***** válasza:

Naplót is vezetsz a puncikról, amiket láttál?

23 nő, édes istenem, de szánalmas vagy...

2017. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
ha te is ugy nőttél volna fel, hogy ronda vagy és mindnekitől azt kapod, hogy szüzen fogsz megdögleni, akkor te is számolnád
2017. márc. 27. 15:11
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan fektettél le 7 év alatt 23 nőt ennyi ésszel? :D


Ha elég jól válogatsz, bőven elég a Tinder nyújtotta kedvelés. Minek fizetsz több ezret és kedvelsz ész nélkül boldog-boldogtalant?


Nekem 2 éve volt egy fiókom, amin volt 80-90 matchem. 3 lánnyal találkozgattam, + 1 aki messzebb élt, küldött pucér képeket meg szexchateltünk. Most 2 év után leszedtem megint, és töróltem az előző fiókom, hogy előretegyen a rendszer. Elsőre összerakott egy mosolygós, szemüveges, nagymellű vörössel. :D Várom a folytatást.


Ha régi a fiókod, töröld, és töltsd le újra. Ha új, akkor meg rakj ki normális képeket és töltsd ki kulturáltan a leírást.


Nincs kocsim, nincs utazós képem, szeplős vagyok és szemüveges. (Van viszont szerencsém. :D)

2017. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok.


Bocsi, hazudtam. :D Van fent egy képem, ahol egy MÁV vonattal utazom.

Úgy értettem, hogy nincsen külföldi, hajókázós, tengerpartos képem.

2017. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Úgy nőttem fel, napsugaram, de ilyen szánalmas vagy MÁSOK miatt? Totál lúzer, ha 100 nőt is dugsz meg.
2017. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!