Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfizettem Tinderre, bejelölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfizettem Tinderre, bejelöltem mindenkit pesten, és még mindig nem jelölt vissza senki?

Figyelt kérdés
Azért ez elég erős ahhoz képest, ha hozzáteszem, hogy egyébként már voltam 23 nővel (28 vagyok, 21 éves koromig nőt nem láttam)
2017. márc. 27. 14:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

rakjak fel normális képeket?


a normális alatt azt érted, hogy ahol jóképü vagyok?


itt bukik a dolog.

2017. márc. 27. 15:26
 12/22 anonim ***** válasza:
54%

Tökmindegy, hogy hívod, ha egy 2 milliós városból egyetlen pina se jelölt vissza, az bizony szívás.

De amúgy nagyon nem mindegy, milyen képeket teszel fel magadról, meg milyen szöveget írsz oda, akár ronda vagy, akár nem.

A lényeg, hogy előadj magadról egy olyan képet, aminek kb. talán 30 férfi felel meg az egész országban, mert a valóságra aztán k--rvára nem kíváncsiak a nők.

Egy példa:

Még tavaly nyáron regeltem először, és direkt kiválogattam az ilyen utazós, Eiffel tornyos, snowboard-ozós, gitározós, bulizós képeimet az elmúlt 10 évből. Foglalkozásnak beírtam, hogy IT vállalkozó, ami végülis igaz is, szabadúszó programozó vagyok.

Mellé beírtam olyan bemutatkozó szöveget angolul, hogy szeretek utazni, sportolni, stbstb.

Magyarul úgy tettem, mintha egy ilyen tök izgalmas, nagyon pénzes, időmilliomos ember lennék, akinek kalandos és érdekes az élete, nem pedig egy ugyanolyan elfuserált, unalmas életű irodapatkány bérrabszolga, mint az összes többi gyökér egyébként ebben a városban, aki ott villog a nyaralós/spartan race-es/ejtőernyőzős/autós képeivel napszemüvegben.

És visszajelölt egy rakás suna, köztük jó pár top kategóriás is.

Sikerült is párat meghegeszteni.


Aztán letöröltem magam egy időre, most újraregeltem vagy 2 hónapja, egy szimpla profilképpel, meg egy másikkal, amin az irodában ülök, meg még egy, amin kirándulok, tehát semmi érdekes, foglalkozásnak beírtam, hogy programozó, bemutatkozásnak meg egy tök valós szöveg, hogy programozó vagyok, szeretem a kutyákat, szeretek kirándulni, komoly kapcsolatot keresek, stbstb.

És a 2 hónap alatt egyetlen match-em sem volt, pedig ugyanaz az ember van a képeken.


Na ebből én azt a következtetést vontam le, hogy a sok ostoba pina csakis a látszatra bukik. Ha sikeresen kelted azt a látszatot, hogy te egy átlagon felüli jövedelemmel bíró, menő foglalkozású, de ugyanakkor nagyon ráérő, csomó érdekes hobbit űző ember vagy, akkor nyert ügyed van, ha viszont a valóságot teszed oda, akkor még a legfostalicskább bányarémek sem jelölnek vissza.

2017. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

igen, csak ugye a nőknél hatványozottan ez a metodus, azzal a különbséggel, hogy ők 90%-ban a kinézetüket tudják csak odatenni.


Mivel másra nem is nagyon kiváncsi az ember.


Tehát ebből következően ugyanugy nagyarányú a gyökér agyrém unalmas senki életű nők aránya, mint a pasi oldalon.


Ugyhogy hiába jelölne engem is vissza x nő, annak a 70%-át már ránézésre le is törölném.

2017. márc. 27. 15:33
 14/22 anonim ***** válasza:

ha még jó kép sincs rólad akkor ne tinderen próbálkozz.


az az egyetlen társkereső aminek az a lényege hogy kép alapján döntsd el, akarsz-e valamit a másiktól..

2017. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

mert a valóságban TÁN NEM?


láttam én már elég sok mindent, mert nem otthon a sarokban kuporogva kinlódtam a nőkért, hanem mentem és tűrtem az elutasitásokat azért a kemény 1% sikerért.


De olyat még sosem láttam, hogy a nem jó kinézetű fiúk rendes külsejű nőkkel legyenek.


rendes külső alatt azt értem, hogy nem dagadt a csaj és legalább közepesen szép és nem deszka.

2017. márc. 27. 16:05
 16/22 A kérdező kommentje:

van egyébként "normális" képem, tehát nem ilyen telefonos limlom képek, hanem professzionális hatású, csak ugye mit se számit, ha nem nézek ki jól a képeken. Pusztán abból kifolyólag....mert nem nézek ki jól AMÚGY SEM.


ezen meg azért nehéz változtatni.

2017. márc. 27. 16:07
 17/22 anonim ***** válasza:

#8 vagyok:


Az nem lehet, hogy érződik rajtad, hogy egy csőlátású, önértékelési gondokkal kűzdő, 28 évre nőtt gyerek vagy, aki kompenzálni akarja a sértettségét amiért a Jóisten ezzel a külsővel áldotta meg? Nem fogsz igazat adni, de szerintem megérné elgondolkodnod ezen.

2017. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

hát éppen azért dugni is jó lenne...


egyébként egész életemet végigkisérte, hogy megmondták SZEMEMBE, hogy ronda vagyok. Szerencsére mióta dolgozom már igen kevés emberrel kell érintkezzek, ugyhogy kevesebb uj belépő van erre a listára.


Nő meg nekem midnig ugy lett, hogy dolgoztam. Kinlódtam, küszködtem. Másképp nem volt esélyem.

2017. márc. 27. 16:25
 19/22 A kérdező kommentje:
Ja es aki jol nez ki az telefonos kepen is jol nez ki
2017. márc. 27. 16:34
 20/22 anonim ***** válasza:

"De olyat még sosem láttam, hogy a nem jó kinézetű fiúk rendes külsejű nőkkel legyenek.


rendes külső alatt azt értem, hogy nem dagadt a csaj és legalább közepesen szép és nem deszka."


szerintem te már annyira rá vagy pörögve erre a dologra hogy neked már kb minden nő "jó" és minden pasi "jobb" mint te... mert érdekes, én elég sok olyan párt látok ahol pl a pasi tök nyomi a csaj meg jól néz ki (az én mércémmel)


ezt a nem deszkát hogy kell érteni? :D mert ha emiatt kiesik egy lány, hogy kicsi a melle akkor ne csodálkozz hogy messziről elkerülnek, mert süthet rólad a paraszt mentalitás.

2017. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!