Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mért nem ír vissza itt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem ír vissza itt egy idő után senki se?

Figyelt kérdés

2017. máj. 30. 10:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%

#10


Sajnos ez a legnagyobb baj, hogy külső alapján válogatják meg az embereket és ítélkeznek felette...

Abszolut hülyeségnek tartom azt, hogy aki szép, az "jó", aki nem szép, az "nem jó" és nem akar vele tárgyalni...

Igazságtalanság, hogy mindig csak a szebbek érvényesülhetnek az életben, de aki kevésbé szép, az meg maradjon egyedül...

Az olyanok, akik mások felett ítélkeznek, azzal tisztába vannak egyáltalán, hogy mekkora lelki sérülést okoznak a másiknak, csak mert nem hagyják érvényesülni és nem hagyják, hogy az az illető is boldog legyen, ne csak a szép?

Aztán még ők csodálkoznak, hogy miért van ennyi lelki nyomorék, társtalan...

Valljuk be őszintén, a "tökéletes külső" a legfontosabb a többieknek.

Ez IGAZSÁGTALANSÁG!

Hogy nincs meg a külső vonzalom, oké, alá írom, de hogy egy kevésbé szép külsőt megnyerő személyiség kompenzáljon, olyan létezik, és akkor van esély, hogy egy kevésbé szép is boldog lehessen.

MINDENKINEK ADNI KELL EGY ESÉLYT!

2017. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%

Egyébként ugye azt tudjuk, hogy a szépség szubjektív? :D már számtalanszor észrevettem, hogy ami nekem a jóképű az a barátnőimnek egyáltalán nem, sőőőt sok esetben már a ronda kategória xD

Senki sem tökéletes, de mindenki találhat olyat akinek ő lesz a legszebb :) a szépség az szubjektív volt mindig is, most is az és az is lesz. Kár ezt túl ragozni.

2017. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
33%
55%-os válaszadó te ezen mit pörögsz ennyit? Mindenkinek más a szép, ha meg nincs fizikai vonzalom (ami a külsőből ered), megette a franc az egészet. A komplexusaidat ne itt éld már ki pls, szó nincs arról, hogy milyen hű de szépnek kell az ismerkedéshez lenni, egymásnak kell csak tetszeni.
2017. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%

Nem ette meg a fene!

Majd te is ezt mondd, ha mindenki elutasít téged, ha te is bűnronda lennél!

Éld át te is, mint ismerősöm, akinek 9 éve nincs senkije, mert "nem szép", mindenki hülyének nézi és minden kifogással elutasítja!

Másik, kommenteddel nem vagy semmivel különb és okosabb, hogy a másikat lenézed, elutsítod, vagy gúnyolod!

Te mit szólnál hozzá, ha mindenki a képedbe röhög, hogy te milyen ocsmány vagy?

2017. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
29%

Öhm...igazából nem tudom, hogy a kommentemmel mikor néztelek le vagy gúnyoltalak ki, szóval azért visszavehetnéd magad.

Egyébként eléggé nyilvánvaló, hogy ez neked központi problémád, hogy te "csúnya" vagy. Elmondom neked, hogy emberek milliói találnak maguknak párt, olyanok is akiknek mondjuk nincs lába, keze stb. De ők nem sajnáltatják magukat, és nem azzal törődnek, hogy jajj én biztos nem kellek senkinek...hanem élik az életüket, és próbálnak pozitívan hozzáállni a dolgokhoz. Az emberek az ilyen emberek társaságában szeretnek lenni és mint mondtam a szépség az szubjektív. De nem értem, hogy ezzel az állítással is mi a bajod.

A világot pedig úgy sem tudod megváltoztatni, ahogy azoknak az embereknek a véleményét sem akiknek nem tetszel. És ez mindenkire igaz. Én sem tetszek mindenkinek, ahogy az XY sem. DE ezzel nincs is semmi gond. Képzeld el, ha mindenkinek csak egy valaki tetszene?? :D

Magaddal foglalkozzál, és ha valami nem tetszik akkor pedig próbálj változtatni, amit lehet. Pl. ha a tested nem tetszik akkor kezdj el edzeni, ha mondjuk pattanásos az arcod akkor menj egy kozmetikushoz stb.

2017. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nekem írta szerintem. 55%-oska: a kisebbségi komplexusod a baj inkább. Nekem aztán nyomhatod ezt a süketelést, de aki azt mondja, hogy a külső nem számít, az hazudik.
2017. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én szerintem a kémia számít. Exemet nem mondanám tipikus jóképű pasinak, de nekem nagyon bejött. A kémia is nagyon jó volt köztünk. Megvoltam őrülve érte :D De pl. egy csomószor látok vagy beszélgetek egy "jóképűnek" mondott valakivel,de valami mégsem fog meg benne, és egyszerűen nem tetszik.
2017. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Na ezt mondom, neked "szép" volt, a kémia része a külső. Mindenkinek más a szép, de ha nem jön be valaki, akkor kémia sincs.
2017. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A szépségért lehet tenni is, pl levegővételtől senki nem lesz hájas disznó
2017. máj. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 nyitott fiú ***** válasza:
Igen sok a komolytalan vagy egyszerűen éretlen.
2017. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!