Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van pár osztálytársam akik...

Van pár osztálytársam akik cigiznek mindenki szeme láttára. (lányok) hogy mondjam el nekik h megmondtam őket az igazgatónak és az igazgató azt mondta h küldjem őket oda hozzá és lehet kirúgja őket. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 20:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy kirúgja őket. A mi sulinkban anno szintén volt ilyen eset, intőt kaptak, meg beszéltekl a szüleikkel, de kicsapás az durva lenne.

Nem értem, miért neked kell megmondani? Miért nem az ofőre bízza az igazgató ezt a feladatot?


Én a helyedben beszélnék az ofővel, hogy közölje velük ő. Vagy valamelyik tanár. Úgyis kiderül, hogy te köptél, de legalább azt a szitut elkerülöd, ez tényleg rossz fényt vetne rád.


Amúgy ha a rossz fénynél tartunk, remélem, alapos okod volt köpni, mert különben sokkal jobban megszívod, mint ők. Előre szólok, ez sajna így szokott lenni.

2010. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Szerintem nem mond meg,hogy te voltál mert,kiútálnak!!
2010. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is van egy 14 éves lányom ő is mindig meséli hogy melyik osztálytársa cigizik de te tényleg képes voltál beköpni őket az igazgatónak ? Hát akkor állj oda eléjük és mond meg nekik hogy beköpted őket
2010. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen dolog már, nem az oviban vagyunk hogy megmondalak az óvónénineeeek! Ő dolguk nem?
2010. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondjuk sztem is durva ez a beköpős dolog, ha csak nem volt vmi nyomós okod rá. De akkor sem a te feladatod lene felküldeni őket. Az igazgató ennyire nem lenne tájékozott az ilyen dolgokban? Mert ha kiderül, hogy te voltál, tényleg szívni fogsz :S Csak úgy bíztatásképp :P Bocsi, de ezt gondolom.
2010. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
hát vállald csak ezt a kellemetlen szitut, ha már képes voltál egyből igazgató elé állítani őket. Tudom nagyon jól hogy ez nem a jószándék, hogy hjhahj de csunya egészésgtelen necisnáljátok már lánykák. ha erről lenne szó nekik szóltál volna. Az ő dolguk hogy cigiznek, egyébként tudják nagyon jól mik a következményei, minden dohányos tudja, csak vagy lesz*rja, vagy már rászokott.
2010. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

Mekkora vamzer :D :D

Gondolom sok barátod lehet az iskolában :)

2010. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Basszus, te mekkora egy gerinctelen arc vagy! Én sem vagyok oda a cigisekért, de ezért beköpni őket???:O Hát, ne haragudj, de remélem kiderül, és kiutál téged mindenki.
2010. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha ezt velem csinálod, és bajom lesz belőle... Nos úgy el verlek mikor egyedül vagy, hogy magad alá sza*sz. Nem a te dolgod az iskolában fegyelmet tartani.
2010. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam/kislányom, az ilyenre ( mint te) azt mondják hogy spicli. Ez bizony csúnya volt.
2010. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!