Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van pár osztálytársam akik...

Van pár osztálytársam akik cigiznek mindenki szeme láttára. (lányok) hogy mondjam el nekik h megmondtam őket az igazgatónak és az igazgató azt mondta h küldjem őket oda hozzá és lehet kirúgja őket. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 20:32
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
Engem és 3barátnőmet is beköpött egyik osztálytársunk.. de csak osztályfőnöknek..kb fél évig nem is szóltunk hozzá.. nagyon szemétláda dolog volt tőle hogy beköpött, holott semmi köze nem volt hozzá..mikor kérdeztük hogy minek szólt..azt mondta, hogy mikor jövünk be akkor érzi a cigiszagot és nem bírja..holott, mikor suliból mentünk haza is jött velünk, és kérdeztük, hogy zavarja e a cigiszag azt mondta hogy nem..:@:@:@
2010. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
:D:D:D de egy mocskos féreg vagy :D:D
2010. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én sose dohányoztam (régebben).

Fel tudtam volna sorolni, hogy az osztályomból kik dohányoznak. De egyet sem köptem be. Ő dolguk. Ha lebuknak, az is az ő bajuk lesz, de egyszer se jutott eszembe, hogy ezért beköpjem őket.

De kérdező, ajánlom olvasd el az Iskola a határon c. regényt, és akkor megtudod, hogy is működnek ezek a dolgok. Hidd el, semmit nem tudsz az iskolai életről, amíg azt a művet nem olvasod el.

2010. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%
Mekkora egy gleccsertatár spicli vagy... :@ Nem lenne csoda, ha ez után jól meg is vernének, majd kiközösítenének a többiek.
2010. máj. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

pffff...

Én is iskolás vagyok, és pontosan 3 osztálytársam cigizik. Még mi nézzük a tanárt amikor cigiznek, hogy ne bukjanak le!

Már ne haragudj de a legtanárkedvencebb gyerek is nézi a tanárt!

Ez egy mocskos dolog volt! Én a helyükbe megnézném hogy mikor vagy egyedül és "elbeszélgetnék veled"!

2010. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező Szerintem ennyi válaszból már leszűrted hogy mi az átlag vélemény Most már kíváncsi lennék mik lettek a fejlemények ebben az ügyben
2010. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
JA tényleg, írd már le légyszi, hogy mi lett végül!
2010. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Figyel ez téged mért zavar az az ő dolguk!! És most te vagy a suli Spiclije Téglája ahogyan tetszik nagyon bunkó dolog volt !!!
2010. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tesó úgy elvertek, hogy nem tudsz írni?
2010. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem ez lesz a 3. hozzászolásom ehhez a kérdéshez. Eléggé megutálhatták a csajt, h. még válaszolni sem képes. Legalább leírhatná az ügy végét. 90%-ot teszek rá, hogy ki lett közösítve.
2010. jún. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!