Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, hogy oldjátok meg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy oldjátok meg az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Neten, élőben, eljártok bulikra vagy összejövetelekre, esetleg más módon?

Én vidéki vagyok, így nekem kiesik a lehetőségek egy bizonyos része. Plusz hátrány, hogy nem is vagyok egy nagy kezdeményező típus, max csak neten. Ti hogy ismerkedtek?


22/l



2017. dec. 19. 13:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szintén vidéki. :D Csak én még online se vagyok valami kezdeményező.. 23/ll
2017. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sehogy. Majd, ha jonni akar jon .
2017. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem szerencse-alapon. A netet nem tartom célravezetőnek, próbáltam már... nem jött be.

Ha megtetszik valaki elhívom valahova mint barát aztán kiváncsian kivárom a végét :D

Picikéket haladva előre, apró utalásokkal és odafigyeléssel az is viszonylag hamar kiderül a másik fél nyitott-e kapcsolatra, viszonozza-e a dolgot.

2017. dec. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 CivisJoe75 válasza:
Mint hapsi írom. Tanulj meg szemezni. Ha jól csinálod valamint a srácnak szimpi vagy és nem béna, akkor odafog lépni hozzád ás megszólít. Így te kezdeményeztél meg nem is :) Hajra ! :)
2018. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen CivisJoe75, de ez a leszbikus kategória, a lányokat szeretem :D
2018. jan. 7. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!