Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18-25 férfiak akik nem gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 férfiak akik nem gazdag családban születtek, és elég hajtós életük van! Ti hogyan oldjátok meg az ismerkedést?

Figyelt kérdés
tehát azok akik pl tanulnak mellett dolgoznak ,mellette sporólniuk kell, kevés szabadidejük van, a meglévő pénzüket inkább magukra költenék, mint olyan nőkre akik lehet hogy lelépnek stb...
2017. jan. 15. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Többnyire neten, de nem társkeresőn.

Mondjuk én nem így állok hozzá, hogy minek költsek rá, ha lehet, hogy lelép.

2017. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lazy Lover ***** válasza:
Nekem nem fér bele se 1 párkapcsolat se az ismerkedés az életembe
2017. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy, nincs barátnőm, a nők átnéznek rajtam, szerintem a mai fiatal csajok túlnyomó részének egy úgynevezett melós csávó nem is kell, nem vesznek minket komolyan. Sajnos ilyenek lettek a nők.
2017. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

társkeresőzök.

nem tudok jobbat, és több mint a semmi...

26/F

2017. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Társkeresőn a legtöbb szép nő valójában troll, akik meg nem, azokra napi 100-200 férfi jut. :(
2017. jan. 15. 15:32
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Kimondtad a varázsszót: a legtöbb szép nő. Ja, ha hozzád hasonló átlagos vagy csúnya lány nem kell, akkor sírj azon hogy a szép nők elmennek a jóképű esetleg gazdag pasikkal randizni. Nem kilátástalan a helyzeted, vannak nők akik szívesen ismerkednének veled, csak azokat észre sem veszed.
2017. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Sehogy,emberszámba nem néznek kb. a nők sehol az életben,szóval meguntam az egészet...
2017. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Hát persze. Felregisztrál egy szép nő társkeresőre, és 0-24-ig nézve minden nap tízpercenként kap üzenetet (így 144 jönne ki egy napra). Mindegyik srác értelmes, normális, összeszedett üzenettel nyitott. Az összes pontosan olyan, amilyet a szép nő kívánhatna magának. A 144-ből biztos 140 Mercivel járkál meg saját vállalkozása van (tuti ezért társkeresőznek, erre futja), és mind arra várnak, hogy sorbanállva randizhassanak a nővel amíg te a gép előtt vársz a válaszára. A lábaik előtt hever fél Budapest, minden utcában le is szólítják őket, napi 100-200an.


Én is férfi vagyok, de gyerekek, gondolkodjatok már, mielőtt leírtok valamit.

Igazság lepontozása 3...2...1...

2017. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagyok...

Most volt egy nagyon rövid kapcsolatom belementem de nem éreztem h szerelmes lennék nem is működött...

Nos általában fb-on szoktam beszélgetni a társkereső oldalak badoo tinder csak szórakozás afféle nyálcsorgatás, senki nem ír vissza na persze hiú is vagyok eléggé válogatósfajta persze itt nem a topmodell alkatú lányokra gondolok hanem mindenkinek van gondolom egy zsánere amitől belobban.

A munkahelyemen napi 10 órát melózok átlagosan még itthon élek besegítek mivel nem városban élek így problémás azt is megoldani h a haverokkal összeüljek és lazán sörözgessünk vagy akármi mert folyton autóval járok.

De lehet az is a probléma h nem vagyok elég jóképű h nem nagyon akar ismerkedni velem senki... pedig jelöltek lennének csak kb keresztülnéznek rajtam...

2017. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Egyetemre járók, húzós szakra. A tanulás miatt kevés az időm. Anyagilag sem állok jól, szóval a haveri házibulis sörözéseken kívül, másra nincs se keretem, se időm. Egyetem előtt, amikor még több időm volt, összejöttem egy lánnyal. Rájöttem, hogy nem alapozhatok rá, szóval mellette azért kihasználom azt az alkalmat, amikor év közben 1-2 csaj még képbe kerül. Pl. rám írnak facebookon.

2017. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!