Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, hogy oldjátok meg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy oldjátok meg az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Neten, élőben, eljártok bulikra vagy összejövetelekre, esetleg más módon?

Én vidéki vagyok, így nekem kiesik a lehetőségek egy bizonyos része. Plusz hátrány, hogy nem is vagyok egy nagy kezdeményező típus, max csak neten. Ti hogy ismerkedtek?


22/l



2017. dec. 19. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te a nettel jársz legjobban. Ott (eleinte) nem számít a hely és viszonylag könnyebben kezdeményez az is, akinek ez a valós életben nem megy.
2017. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Sehogy.:D Nekem nem megy!


Ui.: Én is vidéki vagyok!🙌

2017. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is kiírhattam volna... :)
2017. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is marad a net:D
2017. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Neten,de én már inkább csak a csodára várok :D

(szintén vidék)

2017. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Neten, én is vidéki vagyok. Természetesen rendszerint akikbe belefutok online, ők is vidékiek - de legalább 2-3-400 km-re vidékieskednek tőlem, az ország túlsó felében :D
2017. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer innen sikerült összehoznom két barátnőmet akik szintén vidékiek, de nagyon közel laktak egymáshoz 😀 szóval érdemes megadni egymásnak a címeteket és vagy köztetek is összejön, vagy máshol ismerkedve esetleg tudjátok egymást ajánlani 😀
2017. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*2szer...
2017. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hozza az élet.Volt akit a munkám révén ismertem meg, volt akivel véletlenül elegyedtünk szóba egy koncerten,volt aki akivel elötte csak barátok voltunk.

27/N

2017. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A volt barátnőmet itt ismerten meg,élőben meg nem merek inkább várok a csodára:D 20/l
2017. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!