Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Biszex lányok, ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, ti hogyan oldjátok meg, hogy fiú is, lány is legyen a terítéken, de senki ne legyen megcsalva?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok legyetek szívesek, s hogy mikor jöttetek rá, hogy biszexek vagytok, mi kivel mikor történt először meg amit még megosztanátok ezzel kapcsolatban.
2016. nov. 29. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Mi úgy, hogy szabad az asszonynak vadászni, a hátam mögött lányokkal lefeküdni és lányt hazahozni is.

35N párja

2016. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

A párom elfogadta, hogy vonzódom a lányokhoz is. Szabad utat adott és támogat a dologban. :)

19/bi/l

2016. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2!


És élsz is a lehetőséggel?

2016. nov. 29. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Úgy hogy szerelmes csak nőbe tudok lenni és ha szerelmes vagyok valakibe eszem ágában sincs megcsalni,se nővel,se férfival. De szexuálisan vonzanak a férfiak is,és ha nincs senkim akkor élvezem velük a szexet,de semmi komoly. Ha meg van a képben egy nő,akkor meg el vannak felejtve a férfiak.

34/N ,15 éves koromtól tudom,hogy biszex vagyok.

2016. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Na èn pontosan ezekmiatt nem tudnèk 100%osan megbízni egy bi emberbe,mert ott lennem bennem egyfajta "fèlelem" emiatt. Hogy több vasat tart e a tűzbe.

Vagy csak gondol egyet ès otthagy,mert neki èpp akkor más kell:)


l.

2016. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

nem kell féltékenynek lenned, én akiket ismerek biszexet, mindegyik egyértelműen kimondta, hogy ha valakivel fix kapcsolatban vagy, az nem jelenti, hogy megcsalod a másikkal, ez azt jelenti, hogy mind a két nemmel el tudsz képzelni egy kapcsolatot.

Valamiért sok ember a biszexualitást összekeverik a fűvel-fával való megcsalással.

2016. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Leszbikus vagyok, de úgy gondolom biszexeknek a korrekt megoldás: Amíg meg nem tanul letelepedni egy ember mellett, addig javaslom az alkalmi kapcsolatokat. Akkor senki sem lesz megcsalva.
2016. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Édes drága tünemény! Mar ne haragudj de normalis emberek ha kapcsolatban vannak valakivel akkor nincsenek még egy masikkal is. Attol mert valaki biszex nem azt jelenti hogy ha pasija van akkor csaj is kell vagy forditva. Ha szerelmes valaki valakibe akkor csak vele akar lenni de ahogy latom eleg undorito vilagban elunk, hogy valaki orul ha van kapcsolata, masok meg megengedik hogy a csajuk/pasijukmassal legyen. Szanalmas. De az szanalmasabb hogy par lotyó miatt egy lapon veszik a biszexeket
2016. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!