Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elmondjam a munkahelyemen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a munkahelyemen, hogy leszbikus vagyok? Ti, hogy oldjatok meg ezt?

Figyelt kérdés

Egy időben mindig mindenkinek azt mondtam, hogy szingli vagyok. Szeretném felvállalni a kapcsolatom, de a mostani munkahelyemen is csak annyit mert elmoldani, hogy van parkapcsolatom, azt nem, hogy nővel. Mint mindenhol van itt is pár ember akikkel jóban lettem ,eljárunk ide-oda és olyan rossz hogy ha a kapcsolatomrol kérdeznek hazudok össze vissza. Volt amikor hasonló helyzetben lebuktam, de nem tudtak meg, hogy nővel vagyok csak, hogy nincs barátom így azt hittek csak hazudtam a kapcsolatot, hogy ne lógjak ki a sorból. Nagyon nehéz , mert hiaba vagyunk jó viszonyban mégse bízok abban, hogy nem néznének rám máshogy ha megtudnák, hogy leszbikus vagyok és egy olyan helyen ahol a kollegak elitelnek nagyon rosszul ereznem magam , mert mégis csak ott töltöm az éltem nagy részét. Az utcán és olyan emberek előtt simán felvallalom akik nem tudnak kiszurni velem, a legjobb barátaim is tudják.

26/L


2017. aug. 24. 23:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírás miatt. Siettem és telefonról vagyok
2017. aug. 24. 23:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked kéne a kollégáidat ismerni. Én egy kolléganőmnek mondtam el, bár párkapcsolatom most nincs, de vele szorosabb a kapcsolatunk és tudom róla, hogy egy jólelkű, nyitott gondolkodású ember. Emberileg a legtöbb kollégámmal nincs problémám, de istenigazából egyikük orrára sem kötném a dolgot. Nem kell a magánéletet bevinni szimplán a munkahelyre.

Kolléganőm pl. heteró és másoknak alig mesél a párjáról.

2017. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én vállalok kamubarát szerepet, ha gondolod :)
2017. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
A legtöbb kollégádat nem érdekli. Az se érdekelné, ha hetero lennél és férfi párod lenne. Én tudom a legtöbb kollégáról, hogy házasok, vagy állítólag van valakijük, de nekem ennyi elég is.
2017. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellene beavatnod őket csak azért, mert kérdezgetik. Ha megbízol bennük, akkor oké, de ha úgy érzed, hogy nem a legjobb ötlet beavatni őket, akkor ne mond el. Én sajnos mostanában rengetegszer megtapasztaltam, hogy a legtöbb ember (tisztelet a kivételeknek!) nagyon szereti beleütni az orrát a másik dolgába. Kérdezgetnek mindenről és némelyik olyan pofátlan, tök nyugodtan rákérdez olyan dolgokra, ami teljesen magánügy és ahhoz neki semmi köze nincs. Mindent tudni akarnak egyszerűen. Párkapcsolat, munkahely, szerelmi ügyeid, anyagi dolgok, hova mész és kivel meg miért, egyszerűen mindent. Én sosem értettem mire jó ez a másik életében való kutatás, de engem nagyon zavar és nem szeretem, ha ilyenekről kérdezgetnek. Akinek elmondom az tud róla és akinek nem, az meg nem. Ha nem akarod elmondani, akkor ne mondd el. Rázd le őket valahogy vagy egyszerűen mondd meg az igazat, hogy nem szeretnél a szerelmi életedről beszélni és ne faggassanak erről.
2017. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én csak annyit mondok: "Ne félj mert aki fél abban nem tökéletes a szeretet."
2017. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nezd az egy munkahely. En mar megszivtam egyszer , hogy elmondtam mi a velemenyem a szexualitasrol (eleg sajatsagos). Na, soha tobbet. Ez maganugy. Ha kerdezik en is mar csak ennyit mondok, hogy ez maganugy. Semmi kozuk nincs a kollegaidnak ezekhez. Tudom, manapsag nem szokas ismerni az intim szfera kifejezest... de jobban jarsz ha megorzod magadnak.
2017. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mia fenének mondanàd el?

Semmi értelme.

2017. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!