Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elmondjam neki, hogy szeretem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy szeretem? Van barátja egyébként.

Figyelt kérdés
Azt hiszem beleszerettem a barátnőmbe, aki ráadásul foglalt. Ez annyira megijesztett, hogy meg akartam vele szakítani minden kapcsolatot ( ami persze nem ment) úgyhogy egyre kevesebbet írtam neki, nem is akartam vele találkozni és próbáltam pár lépés távolságot tartani köztünk, de egyszerűen nem megy. Szerintetek elmondjam neki? Ti mit gondolnátok, ha ezzel állna elő a barátnőtök? Tudom, hogy ő biszex, mert mondta, de foglalt és nem tudom, hogy pont tőlem pont ezt hogy fogadná.

2017. aug. 23. 15:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mindketten 26 évesek vagyunk
2017. aug. 23. 15:38
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Egy próbát megér. Annál rosszabb, hogy nem beszéltek, úgy sem lehet.

30F

2017. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
foglalt, tehat hagyd beken.
2017. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ehh, mintha csak rólam szólna ez a kérdés, teljesen illik rám a leírás. Én tudni akarnék róla, mondd el neki szerintem. Ha igaz barát, megérti, és egyáltalán nem gáz a dolog. Nálam legalábbis nem lenne az.


26/N

2017. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha foglalt: akkor felesleges.
2017. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jó, de legalább beszéld ki magadból, hátha úgy könnyebb lesz elengedni, ezért mondtam, hogy szerintem beszélj vele. Igaz barátság nem megy tönkre emiatt.


26/N

2017. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg vele, elvégre a barátnőd, ha nem is lesz semmi köztetek, a barátság ugyanúgy megmaradhat és legalább kibeszéled magadból.

Ha meg biszex, akkor szerintem pláne megérti majd.

2017. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha biszex, akkor lehet, hogy megfogja érteni. Az, hogy foglalt az nem ok arra, hogy ne mondhasd el neki, hogyan érzel.
2017. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jellemtelen dolog mas kapcsolataba belerondigani ugyan ez a velemenyem a megcsalasrol is ha valaki elhagyna ertem a parjat azzal nem jonnek ossze meg engem is lecserel meg nem tul becsuletes dolog 21/L/L
2017. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9es: Apám és anyám mindketten kapcsolatban voltak amikor találkoztak, elhagyták egymásért a párjaikat és 28 éve együtt vannak, szóval nehogy már emiatt kihagyd életed szerelmét.
2017. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!