Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elmondjam neki, hogy szeretem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy szeretem? Van barátja egyébként.

Figyelt kérdés
Azt hiszem beleszerettem a barátnőmbe, aki ráadásul foglalt. Ez annyira megijesztett, hogy meg akartam vele szakítani minden kapcsolatot ( ami persze nem ment) úgyhogy egyre kevesebbet írtam neki, nem is akartam vele találkozni és próbáltam pár lépés távolságot tartani köztünk, de egyszerűen nem megy. Szerintetek elmondjam neki? Ti mit gondolnátok, ha ezzel állna elő a barátnőtök? Tudom, hogy ő biszex, mert mondta, de foglalt és nem tudom, hogy pont tőlem pont ezt hogy fogadná.

2017. aug. 23. 15:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jó hozzáteszem én nem remélek tőle semmit, tudom hogy foglalt és ezt tiszteletben is tartom, de nem tudom már ezt magamban tartani. Jól esne tényleg kibeszélni.
2017. aug. 23. 21:29
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a helyzetben voltam. Foglalt nőnek mondtam el, hogy odáig vagyok érte. Ráadásul ez a nő a volt barátnőm nagynénje. Én azt érzem, hogy helyes volt elmondani. Voltam már olyan helyzetben, hogy még független nő felé sem mertem lépni, aztán lett is barátja. Most azt mondtam, hogy elég volt és nem bántam meg. Igaz nekem csak facen volt erre lehetőségem, a lány nem reagált semmit sem, de a részéről ez a helyes. Igaz érdekelne, hogy mi a véleménye rólam és a kialakult helyzetről, de nem fogom emiatt zaklatni. Nagyon jól megértettük egymást, emiatt is mertem ezt leírni neki. Én azt megtanultam, hogy az érzéseimet nem tartom magamban. Ha gondolod írhatsz privit...
2017. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!