Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melyik leszbikus bulikon/helye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik leszbikus bulikon/helyeken lehet nőies (estleg idősebb) nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én is nőies lány vagyok, tehát nem fiúsként.
2017. aug. 23. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
En lanyos vagyok idos annyiranem 21 vagyok leszbikus bulikon szerintem nem erdemes ha komooyabbat szeretnel
2017. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor hol lehetne? Eddig hétköznapi helyeken nem jött össze, mindig félrenéztem a kiszemeltjeim és nagyokat buktam miután kiderült h amúgy heterók…
2017. aug. 24. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én online ismertem meg a barátnőim eddig, mindegyik nőies volt, ahogyan én is. Buliba nem igazán járnak, régebben a Tütüben voltak szép nők, de a leszbikus bulikban mindig a már-már férfinek kinéző egyedek találhatóak meg. :/ Mennyire idős nőt szeretnél? :) 26/L/L
2017. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egy éjszakást szeretnél, akkor arra jók a bulik.

Miért fontos, hogy idősebb legyen?

21/L

2017. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát olyan 30 év körülit, és komolyabbat tehát nem egyéjszakás kalandokat.. Hogy miért fontos? Egyszerűen csak az ilyen nők jönnek be, nem tudok mit tenni ellene pedig nekem is egyszerűbb lenne ha a korombeliek tetszenének:(
2017. szept. 10. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!