Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerettek leszbikusok /biszexe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek leszbikusok /biszexek lenni?

Figyelt kérdés
Tudom nem választás kérdése ,de ha lehetne maradnátok így vagy változtatnátok rajta?

2017. máj. 7. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez ritka hülye kérdés, ugye tudod?
2017. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán, ember szégyelli is magát miatta.
2017. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem hülye kérdés.

Volt egy barátom aki nagyon utált meleg lenni és küzdött ellene és ha tudott volna akkor változtatott volna rajta,de aztán elfogadta magát és jobban szeret meleg lenni mint amivé válni akart vagyis heteróvá.Ez ihlette a kérdést.

2017. máj. 7. 09:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen lenne másnak lenni, nem is akarok más lenni, szeretek önmagam lenni. :)
2017. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel nem vonzottak a pasik, ezért azt hittem aszexuális vagyok, aztán rájöttem hogy valószínűleg azért érdekel annyira a leszbikus téma és azért tartom annyira szépnek a női testet mert vonzódok is hozzá:) Meg hát voltak azért kisebb nagyobb jelek amiből gondolhattam volna:) Szóval örülök hogy így alakult, egy aszexuálisnak, aki vágyik szerelemre, nagyon nehéz lehet (nem akarok senkit megsérteni)

Egyáltalán nem tudnám elképzelni hogy heteró legyek, szóval ebből a szempontból nehéz ezt a kérdést megválaszolni

2017. máj. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Soha nem változtatnék rajta.Már attól is kiráz a hideg ha egy férfi rokonom megölel,hátha még le kéne feküdni velük...fúúj.
2017. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez valójában teljesen lényegtelen, ugyanolyan normálisnak érzem, mint másoknak a heteró létet. Időnként azonban szoktam azt mondani, hogy bár ne lennék leszbikus, hálátlan nagyon a helyzet. Nőies vagyok, jól is nézek ki, szinte képtelenség ugyanilyen nőt találni magam mellé, aki még normális is. Ezen kívül annyira komplikált a társkeresés is meg minden, hogy sokkal egyszerűbb lenne egy pasit keresni és ellenni vele. Dehát ugye nem vonzódom hozzájuk, így marad a szenvedés. :D 25/N.
2017. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem leírtad te magad is a választ, aki már elfogadta saját magát, az nem fog ilyeneken agyalni, hanem azt érzi természetesnek, amibe beleszületett, és ami az idő folyamán az identitása részévé vált. Kb. mintha azt kérdeznéd, lennénk-e (cisznemű) férfiak, ha választhatnánk.

Ha valamit megváltoztatnék, az inkább a társadalom hozzáállása a biszex kérdéshez, egyszerűbb lenne a dolgom, ha nem kellene folyamatosan beleütköznöm a "pff, te úgyis megcsalsz mindenkit" típusú ostoba sztereotípiákba. Ebből a szempontból heterónak lenni jobb lenne (vagy éppen leszbikusnak), de ez a gondolat nem belső diszkomfortból fakad, csak egy válasz az emberek tudatlanságára.:D

19/L

2017. máj. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha lehetne akkor inkább volnék leszbi.

csupán azért mert a bikről tejesen alaptalanul azt feltételezi mindenki,hogy a párjukat egyfolytában fűvel/fával/virággal megcsalják.

És emiatt minden kapcsolat titkolózás.

2017. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy nem titkolnám el a párom elől a biszexualitásom, vagy elfogad valaki így, vagy csá. Nincs szükségem felszínes, szűk látókörű emberre egy kapcsolatban, meg úgy egyáltalán az életben (kár, hogy nem mindenkit lehet kizárni).

#8 voltam.

2017. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!