Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mondocon-on szoktak lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondocon-on szoktak lenni leszbikusok vagy biszexek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék hogy még rajtam kívül szoktak e járni conra leszbikusok :))

2016. szept. 4. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben egészen biztos vagyok.
2016. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én megyek és bisex vagyok. Szóval nem leszel egyedül :D
2016. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem, kizárt, hogy aközül a több ezer ember közül bárki is biszex legyen.


Komolyan, ennek a kérdésnek mi értelme? :)

A szexuális orientáció nem érdeklődési körtől függ. (Bár tapasztalatom, hogy az animések általában nyitottabbak és elfogadóbbak, mint mások.) A Mondoconra is mennek leszbikusok, homoszexuálisok, pánszexuálisok, aszexuálisok, stb kb ugyanolyan arányban, mint amilyen arányban a lakosságban előfordulnak. :)

2016. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegen vannak.

Nem vicc.

Bátran válogathatsz.

2016. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus vagyok és sok meleg ismerősöm jár ki. Szóval igen, vannak, sokan. :D Mikor egy időben volt a con és a Pride... alig voltak a nyári conon.
2016. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
#3-as ez hazugság. Megint egy negédeskedő baromság, ami a tényekkel szembemegy. Igenis vannak közösségek ahol felülreprezentáltak a homoszexuálisok, kár tetszik, akár nem. :D
2016. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt hallottam elég sokan vannak. Én nem ismertem fel kinél lehet próbálkozni amikor voltam. A következőre lehet el sem megyek, keresek inkább valami biztosabb helyet ahol lehet lányokkal ismerkedni. 21/Bi/L
2016. szept. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

nem a kérdésedre válaszol de nem szeretnél ismerkedni?

15 éves lány vagyok imádom az animéket/mangákat biszexuális vagyok és párt keresek, először csak barátkozás céljából de szeretnék komoly kapcsolatot is

ha szeretnél akkor nyugodtan írj privátban ha nem akkor csak hagyj figyelmen kívül :)

2016. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg rengetegen vannak. Én biszex vagyok és ha tudok akkor mindig kimegyek conokra.

Néha elég egyértelmű, hogy valaki a párjával van kint. Legalábbis nekem nagyon feltűnik az ilyen. Ezért is szeretem a cont, mert senkit se zavar ( vagy ha igen, akkor se szól be) ha nyìltan együtt van két làny, vagy fiú.

Volt már olyan is velem, hogy azt hittem egy meleg párt látok, oda akartam menni, hogy lefotózzam őket, majd kiderült mikor közelebb értem, hogy lányok. A cosplay átka XD

2017. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!