Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok/Biszexek ti mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok/Biszexek ti mivel vagy hogyan szoktátok a párotokat "elcsábítani" van romantikusabb verzió is?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi lennék hogy hogyan tudnám a barátnőmet meglepni. Mert már a szokásos vagy nem is tudom hogy nevezzem...dolgokat/tetteket már nem hogy ő én is unom. És valami újjat keresek szerintetek? /L
2016. júl. 7. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
újjat
2016. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy dögös fehérnemű és egy meglepi sztriptíz? ;-) egy kis szerepjáték?
2016. júl. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mik voltak eddig? Mert lehet leírjuk ugyanazokat. Illetve milyen gyakoriak ezek a direkte "csábítások"?
2016. júl. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Írok párat, most pont az eszembe jutottak! :D

1. Vehetnél valamilyen gyümölcsös jégkrémet, olyan "vizeset" tudod, a kedvenc ízében, amikor megjön, egy nagyon szexi kétrészes fürdőruciban várd haza aztán ha megjön, akkor fogadhatod csókkal, majd bevezeted lassan a hálóba, lefekteted az ágyra, leveszed a felsőjét, kibontod a jégkrémet és végighúzod a hasán, mellkasán, nyakán, stb megkóstoltatod vele, majd leveszed az alsó ruháját is és egyre lejjebb és lejjebb kényezteted (ez egy nyári tipp :D)

2. Szexi fehérneműben várod otthon, tisztán, illatosan :D Egy tortával, elég ha egy szelet van, megcsókolod, leülteted az asztalhoz és elkezded etetni, úgy kb a 2. falatnál próbáld "véletlen" ráejteni a ruhájára, hogy aztán le kelljen vennie, majd adsz neki még egy falatot, de azt is ráejted, lenyalod róla, majd elkezded a nyelveddel kényeztetni, végül pedig letepered a földre és úgy folytatod, aztán mehet minden más :D (ez akár szülinapkor is jó :) )

3. Egy szál törölközőben várod és amikor megérkezik, kellemes csók után beinvitálod a fürdőbe, ott aztán választhatsz hogy zuhanyzó vagy fürdőkád párti vagy :D Én inkább a zuhira szavazok! Ott aztán hosszú kényeztetés után, lassan elzárod a vizet, és simogatások, ölelkezések közepette bevezeted a hálóba, némi folytatás reményében :D

4. Beöltözöl, lehetőleg valami olyan jelmezbe, ami éppenséggel a komplexusa, vagy csupán nagyon imád :D Tehát mondjuk cicának, nyuszinak, kutyusnak, szobalánynak, ápolónőnek, tanárnak, vagy bármi másnak :D De itt nem gyerekes jelmezre gondoltam persze, hanem egy nagyon szexire :D Aztán mikor megérkezik, akkor némi szerepjátékkal csábítod az ágyba, de akár már ott rögtön is leteperheted, vagy az asztalra, már ha tiszta, nincs semmi a felületén :D

5. Öltözz nagyon szexi ruhába, mikor megjön várd vacsorával, szolgáld ki, kellesd magad, de ne add meg, játszd a megkaphatatlant, tudod, szexi pillantások, dekoltázs villantás, szexi lehajolás, stb, aztán amikor már annyira felizgult, hogy egyszerűen nem bír várni, na akkor már beadhatod a derekad, de ha szadista típus vagy, akkor egy kicsit még kínozhatod ilyesmikkel :D

6. Romantikusabbnak ajánlani, valami olyasmit tudnék, hogy mondjuk rózsaszirmokat szórsz szét a nappaliban, gyertyafényes vacsorával várod, pezsgő, megnéztek valami romantikus filmet, utána megcsókolod, és jöhet minden más :D Az is elég romantikus, ha elviszed moziba, beültök leghátulra, és alig hagyod, hogy a filmre figyeljen, csókolgatod, simogatod, aztán amikor feléd fordul, hivatalosan is letámadod a száját, közben alulról kényezteted, ruhán keresztül, majd amikor már annyira felizgul, hogy szinte átnedvesedik a ruhája, na akkor szépen elsétáltok a mozi vécéjébe és ott elintézitek, bár ez is elég spontán ötlet :D

7. Ha elég spontánok vagytok, akkor akár ráveheted, hogy csináljátok a vidámparkban, az óriáskeréken, már ha van zárt, vagy egy uszoda mosdójában :D

Tudom, tudom, túl sokat képzelődök :D De azért remélem segíthettem, sok sikert! ;)

Bi/l

2016. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló vagyok, bocsi, az elsőnél kicsit furcsán fogalmaztam :D
2016. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös :D azért a fantàzia megvan..:D
2016. júl. 10. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg hát :D
2016. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hű. Ez még nekem is tetszik :D
2016. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!