Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ti mikor/miből jöttete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mikor/miből jöttetek rá hogy leszbikusok/biszexek vagytok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én hetero vagyok de ezt onnan tudom hogy bar nagyon jo a fantáziám es sokmindent el tudok képzelni, azt nem jott ossze hogy egy masik lánynak legalabb a kezet fogjam(meg legjobb baráti alapon sem) azt meg végképp nem hogy pusziljam/csokoljam esetleg a szexuális kapcsolatot sem.

18/L

2016. jún. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Megtetszett egy lány. Sem az előtt, sem az után nem éreztem ilyet fiúval. Volt aztán egy párkapcsolatom lánnyal, vele boldog voltam nagyon:). Fiúval nekem nem megy.
2016. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#2 vagyok ja és 12 évesen jöttek az első gondolatok.
2016. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Már oviban megtetszett egy lány :DD és el is mondtam neki ... :D 18/ll
2016. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Körülbelül 14 évesen láttam be azt, hogy én leszbikus vagyok, előtte csak azt éreztem, hogy "valami fura" van. 16 évesen el is fogadtam magamat, és azóta minden a helyén van :)
2016. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Óvodásként odamentem anyukámhoz, és megkérdeztem, hogy mit gondolna arról, hogyha a lányokat is szeretném? Azt mondta, hogy teljes mértékben elfogadná, sokan vannak így.


Aztán már akkor többet éreztem a legjobb barátnőim iránt, csak még nem tudtam olyan "felnőttesen" definiálni egy szóval ezt az érzést. De fiatal kamaszkoromra rájöttem, hogy ez biza szerelem.


Hála istennek mindig olyan barátnőim voltak, akik elfogadták, hogy szeretem őket, jobban, mint ők engem, bár megtartottam a tisztes távolságot, nem beszélgettünk róla soha, csak elfogadtuk a tényeket. Ennek hála úgy tudtam felnőni ebben a tényben, hogy soha meg nem fordult a fejemben, hogy ne lenne természetes.


21L

2016. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Láttam két vadul csókolózó lányt, akkor kezdett el izgatni a gondolat, hogy én is át szeretném élni ugyanezt
2016. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen, első szerelmemnél jöttem rá (aki ugye lány volt), hogy bizony, leszbikus vagyok. Pedig próbálkoztam fiúkkal, de ami nem megy, nem erőltetem, mert ezzel nem csak magamnak teszek rosszat.
2016. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2016. jún. 11. 01:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Èn 15 évesen jöttem rá, amikor beleszerettem legjobb barátnőmbe. Hosszú ideig tartó folyamat volt ez, kezdve attól hogy túlságosan ragaszkodtam hozzá, át a féltékenykedésen, a szexuális vonzalomig...
2016. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!