Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Mikor jöttetek rá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor jöttetek rá, hogy leszbikusok vagytok?

Figyelt kérdés

Mikor és mennyi idő után volt amikor tudatosult bennetek hogy amit éreztek az nem kíváncsiság?

Én most jöttem rá hogy valóban az vagyok 2 év után.

23/L/L



2015. aug. 13. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Amikor a legjobb barátnőmmel 69-ben kinyaltuk egymást... Egetverőt élveztünk...azóta sokszor....19L
2015. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

kb.egy hónapja de én nem leszbikus vagyok hanem biszex.

14L

2015. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

12-13 éves korom körül, de már azelőtt élt bennem ez a gondolat, hogy a lányoknak miért kell a szerelem fiúkkal stb. Először 14 évesen lettem nagyon szerelmes egy másik lányba.


*Thomasina*

2015. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen! Addig csak áltattam magam, hogy nem vagyok leszbikus.


20/L/L

2015. aug. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Már nagyon kicsi korom óta vonzottak a lányok (6-7). sokszor barátkoztam fiúkkal és a korombeli lányokat mindig megvédtem azok elöl akik bántották. Egy szóval én voltam a fiús csaj. Bár ez még régebben semmi felkavarót nem nyújtott azon túl,hogy fiúnak csúfoltak...

10-11 évesen elkezdtem udvarolni az egyik osztálytársnőmnek. Ez akkor úgy nézett ki,hogy minden harmadik napon adtam neki egy csomó ajándékot. (Még a kedvenc mappámat is amit versenyen nyertem) Nos még ezek után se nagyon foglalkoztam vele,hogy talán nem a fiúk az eseteim. 12 évese már nézegettem a lány osztálytársaimat az öltözőben. Mikor ezt közöltem a szüleimmel csak ennyit mondtak: Majd kinövöd! (Hozzá tették,hogy ha mégse akkor csak biszexuális vagyok)-Utolsó mentő kötelük volt,én pedig elfogadtam ezt...13 évesen az unokahúgom és nővérem összehoztak egy fiúval. Nem volt csúnya,de hozzám éretlen volt (bocsi,de már akkor kicsit több fogalmam volt az érett gondolkodásról). Lényeg,hogy úgy kimondottan nem volt baj a fiúval,mindössze annyi,hogy semmit nem éreztem iránta. Kedves volt meg minden,de amikor puszit adott az arcomra végig futott rajtam a hideg és olyan undor járt át,hogy csak na...(és még akkor sem esett le a dolog)

Miután szétváltunk nem nagyon érdekelt,ennek örültem. 14 évesen úgy döntöttem,hogy senki nem érdekel és tuti nem fogok megint kapcsolatba kerülni senkivel. 15 évesen,azon a nyáron amikor ár a középiskolára készültem és busszal utaztunk fel a városba,szebbnél szebb lányoktól ájultam el majdnem. És akkor leesett a tantusz,hogy "Héj,nekem bejönnek a lányok! Még ilyet..." Onnantól lányokkal ismerkedtem,velük találkoztam,őket nézegettem az utcán,parkban stb. A fiúk pedig abszolút undort tudnak bennem kelteni a mai napig is.

2015. aug. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is vonzottak a lányok, de a teljes megvilágosodás az 21 évesen volt.
2015. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

kb 5 éves korom óta tudom, sosem hittem hogy kíváncsiság én egyszerűen csak tudtam.


20L

2015. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én 13 voltam.:)
2015. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13 évesen merült fel bennem a gondolat. Sokat vívódtam magammal. Először biszexnek gondoltam magam, majd leszbikusnak. 7 hónapon át vívódtam magammal, mire el mertem mondani a legjobb barátnőmnek. Csak akkor én még azt hittem leszbikus vagyok. Hát nem. Vonzanak a nők és a férfiak is, de nem skatulyázom be magam. Az emberbe szeretek bele, nem abba, ami a lába közt van. A barátnőim száma annyira tehető, mint a barátoméi. 2-2. Bár ebből csak 1-1-et neveznék igazi kapcsolatnak. Néha még most is elgondolkozom ezen. Elég sokszor gondolok arra, hogy milyen jó is lenne egy nőre, mert aktív típus vagyok és egy férfi mellett alighanem élhetem ezt ki. :DD De szeretem őt, szóval egy ilyen "kalandért" nem fogom otthagyni, csak, mert én most épp a sajátomból való nemi szervet szeretnék.
2015. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és előző vagyok. Én már általános 4. osztályban szerelmet vallottam a legjobb barátnőmnek. xdd És volt is idő, mikor 2-be is beleszerettem, de sosem mondtam el.
2015. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!