Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Mikor jöttetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Mikor jöttetek rá, hogy azok vagytok?

Figyelt kérdés

Sorolnék fel kategóriákat:

-ismerkedtetek pasikkal, de csak randiig jutottatok (csók se fért bele)

-ismerkedtetek pasikkal, de csak randdig jutottatok (csóklkal)

-jártatok is egy darabig, de szex nélkül

jártatok, szex is volt


Még az érdekelne, hogy úgyis próbálkoztatok ismerkedni pasikkal, hogy tudtátok, mi a helyzet (hogy netán heterok lesztek)

Vagy nem kezdettől fogva tudtátok és ez a kapcsolat alatt derült ki, hogy pasival abszolút nem tudjátok elképzelni



2013. jún. 12. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennél azért még sokkal több variáció van.


Én mindig is tudtam, nem kellett pasikkal randiznom, mert semmi sem vonzott bennük soha. Randi nélkül is biztos voltam magamban.

2013. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
3 perce mikor a barátom keze az arcomba landolt...
2013. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ismerkedtem pasikkal, de csak randiig jutottunk csók nélkül...igazából akkor jöttem rá, hogy nekem ez úgy nem...igaz még "kicsi" voltam, nyolcadikos, de éreztem, hogy én ilyet fiútól nem akarok

később beleszerettem egy lányba, majdnem két évig együtt voltunk, nagyon viharos szerelem volt, ráadásul első, a végén összetörte a szívem

úgy gondoltam, akkor csak azért is megpróbálom pasikkal...akkor már eljutottam smárolásig velük de nem...éreztem, hogy nekem ez nem kell..egyáltalán

később pedig összejöttem a barátnőmmel, majdnem egy éve szeretjük egymást és együtt vagyunk

19/L

2013. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van az a verzió is, hogy soha nem ismerkedett fiúkkal. Én is ebbe a kategóriába tartozom. Nem mindenki megy a többiek után, és kezd el ismerkedni fiúkkal csak azért, mert az az "elfogadott". Én sosem éreztem semmit irántuk, hidegen hagynak. Viszont 15-16 éves korom körül rájöttem, hogy a lányok iránti érzéseim nem csak baráti jellegűek. Többet szeretnék tőlük lelkileg és testileg is.
2013. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!